v max w zipp toros f16

Witam jak można przyspieszyć w/w skuter tak aby osiagal lepszy start i predkość. skuter ma ściagnięte blokady. co zmienić co dodać aby lepszy power był. Myślałem aby zmienić rolki w wariatorze ale nie wiem czy to
pomoże

Pobawić się z przeniesieniem napędu - wariator, rolki spróbuj też pobawić się z dyszą a jeśli wynik dalej będzie nie zadowalający to wymiana cylka na większy.

a jakie najlepsze rolki zakupic jak coś

Obawiam się, że rolek to będziesz musiał kupić kilka kompletów różnej wagi, bo u każdego zadziałają inne.
Albo kup zestaw testowy w zakresie 5-7-8g albo kupuj jakieś tanie, jak dobierzesz to wtedy zainwestujesz w dobre jakieś.

Tak jak kolega wyżej pisze. Najlepiej kupić komplet rolek testowych i sprawdzić na których silnik chodzi tak jak tego oczekujesz a wtedy kupić już normalne rolki o takiej wadze jakie Ci podpasują.

Jeśli chcesz podnieść jego moc i vmax to tak jak kolega Kapuchon napisał wymiana cylindra na większy znacznie poprawi osiągi.

TheBogus napisał:

Jeśli chcesz podnieść jego moc i vmax to tak jak kolega Kapuchon napisał wymiana cylindra na większy znacznie poprawi osiągi.

Pod Warunkiem, że będzie większy jak 72 ccm :)

skroc tuleje na wariatorze

a jak skrócić tuleje powiedzcie lub czy macie filmik

Jeśli masz tylko jedną to nie ryzykuj, ja dzisiaj skróciłem jakieś 1,5-1,7 mm, żadnych zmian, osobiście proponuję szerszy pasek.