V max rzeczywisty i licznikowy Junak 901 Sport oraz Arrow Fly 50

Witam.
Jaki v-max posiada Junak 901 sport oraz Arrow Fly 50.
Rzeczywisty i na liczniku .

No to jeszcze kilka razy zadaj to samo pytanie...

Musisz sobie sam odpowiedzieć na to pytanie..

Nie jest takie same ;) Jest zupełnie inne w poprzednim temacie nie pytałem o v-max junaka 901 sport ani o v-max arrow fly'a 50.

Zrozum... że to są pytania bez sensu... jak sobie zrobisz, takiego będziesz miał Vmaxa... ogarniasz?

rozumie ale troluje na potęge.
Wszystkie pojadą w okolicy realnych 75km/h a liczniki w nich to mogą pokazywać i 110

A mój ma vmax opisany na oponach (dlatego tak ciężko st doszukać). Napisali takim małym druczkiem, że max. 220... No to do 200 na GPSie pewnie poleci... :-)

Gorzej ci? Czy celowo z siebie idiote robisz?

A było kiedyś lepiej?
Staram się dostosować do ogólnego poziomu :-)

A ten rośnie... i rośnie... i rododendron?

Panie, widziałeś pan kiedykolwiek dorosłego rododendrona? No to sam pan widzisz. Jako żywo. ;-)))

Moderator wytnie nas wszystkich razem z krzaczorem... przy samej... ziemi :-)

Moderator to też człowiek. A jednak. :-)
>
Więc, albo wytnie cały całokształt naszych tutaj wypowiedzi, albo zostawi to wszystko ku przestrodze tych wszystkich młodych, co potrafią ostro naparzać swoim sprzętem bez jakiegokolwiek opamiętania, a zasób wiedzy świadomie nabytej, mają obecnie nadal bardzo znikomy. :-)

ja myśle że Junak 901 jedzie 901 a Junak 903 jedzie 903. A junak 904 Race jedzie 904 tylko przyśpiesza lepiej. A Arrow Fly 50 jedzie 50.
Teraz to do mnie dotarło. Przecież sam pamietam że swoim junakiem jechałem 607 - wiem że to nie jest szybko ale po pierwsze on nie jest sportowy tylko miejski a po drugie miał blokady

A co masz na oponach popisane?
Sprawdzałeś to GPSem? Bo moim zdaniem oni się tylko tak chwalą, a lata to wolniej.

Oj tam, oj tam... o te 20% przekłamania to chyba nie ma co się kłócić... :)))
Aaaa... to rozumiem... to jest 901x10 do -2-giej