Używany Yamaha Neos czy nowy Kymco Agility?

Witam wszystkich - potrzebuje pomocy, za którą z góry dziękuję. Mam 29 lat, 180cm wzrostu chce sobie kupić pierwszy skuter - jest to bardziej zachcianka na lato poniewaz na codzień niestety mam na tyle daleko do pracy ze muszę poruszać się autem. Chciałbym żeby był to mały skuter na sporadyczne wypady. Chce wydać 3-4 tys. No i teraz znalazłem coś takiego:
http://tablica.pl/oferta/yamaha-neos-2010r-markowe-skutery-tychow-CID5-ID2UsQF.html#3f2672e256
Jedyny problem to przebieg - prawie 20 000 km (przez 3 lata to chyba sporo...)

Rozważam także zakup nowego Kymco Agility. z tym, że ten neos mi się strasznie podoba. Niestety nie jestem osobom, która sobie coś naprawi przy skuterze dlatego wolałbym miec spokój na 2-3 sezony. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

20 tys na Yamahę to...ona ledwo dotarta jest :)

Tego Neosa to sobie daruj,od handlarza jeszcze. A może Kymco Vitality,nieduży skuter z dobrym,zrywnym silnikiem,tylko niestety cena powyżej 5 tyś.zł,ale minimum 3 lata przejeździsz bezawaryjnie.

http://allegro.pl/motocykle-5557?buyNew=1&string=kymco+vitality

Jednak wolałbym nie przekraczać 4000 zł ;) Poza tym z tego co widze to Agility i ten neos mają silniki 4T czyli powinny trochę ciszej pracować (co mnie trochę irytuje przy skuterach 2T)

ten neos zajebisty

Co do tego Neosa to sam widzisz , że skuter ten sprzedaje pewien pan jeżdzący za granicę i ściągający skutery . Skoro owy skuter jest zza granicy , to w tym wypadku musisz do tych 3400 dopłacić około 300 zł czyli opłatę za sprowadzenie + kosszty rejestracji 112 zł + doliczając transport . Cena faktyczna tego skutera to jakieś 3850 zł . Jeżeli masz do wydania 4000 zł to zdecydowanie polecam Aprilie sr 50 factory na gaźniku. Ceny używanego wahają się właśnie od 3000-4000. Pojeździsz dużo szybko i bezawaryjnie . Komentując Kymco : Na pewno to lepszy wybór od chinoli z marketu , bo skuter zbudowany na podzespołach aprili czy hondy , lecz to nie to samo co prawdziwy markowy niezawodny skuter. Zdecydownie polecam , przejrzyj oferty Aprili SR 50 factory na gaźniku

jak mu fakturę wystawi to nie trzeba tyle dopłacać

Jakie jest prawdopodobieństwo tego , że mu ową fakture wypłaci ?

tzn wystawi

a no takie że to firma jest

Maloolat, a niby Kymco nie jest markowe? To firma, która spokojnie może konkurować z Piaggio itd, tyle że na polskim rynku Kymco stało się popularne.. mniej wiecej w 2006 roku. W dodatku firma współpracuje z Hondą a także produkuje silniki dla motocykli BMW i podajże Kawasaki ;P

Nie mówię , że Kymco to złe skutery . Kymco super 8 nie raz wygrywa wyścigi z piaggio , czy nawet yamaha ,aprilia itp itd . Zgadzam się , że firma kymco współpracuje z hondą przez co podzespoły są niczego sobie ale osobiście nie ufam tym sprzętom

Jak kto woli ;)