Używany skuter do 2500zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Używany skuter do 2500zł

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe yeloneck
    yeloneck
    Użytkownik

Witam, tak jak w temacie. Interesuje mnie skuter do 2500zł, więc co możecie polecić. Moje zapotrzebowanie to głównie ekonomia i żeby przy 2 osobach na pokładzie się nie spocił. Mowa oczywiście o używkach, gdyż na chińczyki się nie piszę. Za pomoc serdecznie dziękuję 🙂

yeloneck
    Użytkownik

Ktoś przebywa na tym forum, wydaję się wymarłe :<

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Skoro ekonomia to 4T..
    Mimo wszystko bym Ci polecił Kymco Vitality wszyscy sobie chwalą..
    http://otomoto.pl/kymco-vitality-M3213373.html
    Teoretycznie jest to 2T, ale kolega madi ostatnio zszedł poniżej 2l/100km, więc jak widać nie dużo zżera.
    Wszyscy sobie chwalą Kymco za bezawaryjność.
    Też Ci polecam, mimo, że nie jeżdżę nim.

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

i to kilka razy zszedłem poniżej 2l/100 km – parz motostats 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

Za te pieniądze miałbyś bardzo świeże Kymco Agility (być może nawet dwuletnie). Rozsądny wybór, polecam. Dwie osoby raczej się mieszczą. Innym sprzętem ze stajni Kymco, który powinien spełnić Twoje potrzeby (nawet z pewną nawiązką – w końcu tylko wspominasz o jeżdżeniu w dwie osoby, a to przede wszystkim mam teraz na myśli), jest New Dink – również z oszczędnym czterosuwem, wyraźnie większy od Agility, ale za sprawą inaczej zestrojonej przekładni ma podobne osiągi. Brak zadyszki i ekonomia doskonale współgrają też w modelach Piaggio Zip i SYM Mio, ale tam raczej nie ma mowy o jeździe we dwie osoby, ze względu na (nie)wielkość kanapy. Polecam także SYMa Fiddle – skuter oszczędny, porządny, ładny i z dużym schowkiem, jednak pod jednym warunkiem – pewnych modyfikacji (najlepiej przekładni) po niedługim okresie użytkowania, bo jego przyspieszenie pozostawia sporo do życzenia i jest w zasadzie jedynym, co nie pozwala mu być czymś niemal stworzonym (pod względem parametrów) dla Ciebie.

Pozdrawiam. 🙂

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Loxik
    Loxik
    Użytkownik

Ja podpinam się do pytania Yelonecka również mam w planach kupić używany skuter do 2500 zł i kumple (którzy są ogarnięci w tym temacie) polecają kymco agility i vitality właśnie przglądałem otomoto i jest dużo czteroletnich agilitków z małymi przebiegami 🙂

Yamaha Aerox 2011r. Przebieg – 345 km.
    yeloneck
    Użytkownik

Tutaj właśnie skłonie się do wypowiedzi Majker’a, gdyż ostatnio oglądałem ten właśnie egzemplarz:
    (w necie) http://allegro.pl/kymco-new-dink-50-2009r-biala-perla-okazja-i2350296833.html

I bardzo mi się spodobał. Zarówno wizualnie, jak i technicznie (mimo, że moja wiedza o skuterach jest nikła). Zwyczajnie siedziałem sobie w domu i wpadłem na pomysł z zakupem skuterka 🙂 Oczywiście mając 13 lat wyrobiłem sobie odpowiednie dokumenty zaświadczające moje umiejętności jazdy takim pojazdem, jednak wówczas skutery były drogie, o chińczykach nikt nie słyszał a u mnie (rodziców) w portfelu nie było odpowiednich środków. Dziś mam 22 lata i pomysł wrócił. Prawo jazdy mam już 4 lata, ale jednak chęć posiadania jednoślada nadal we mnie tkwi. Jestem także zagorzałym cyklistą, jednak na skuter też mam chrapkę 🙂
    Ogólnie trochę czytałem i Kymco to chyba będzie model w jaki chcę się wstrzelić, byle nie od kogoś, kto nie dbał o sprzęt. Tak przy okazji, jak sprawdzić (przy oględzinach) czy skuter był katowany.

Pozdrawiam i dziękuję za propozycję. Oczywiście za większą ilość także się nie obrażę.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Jak na ND z 2009r 2600zł i jeszcze do negocjacji, to atrakcyjna cena i dziwne że nie został sprzedany. Jak poznać czy skuter był katowany? jeżeli nie jest poobijany, ma oryginalny lakier i ogumienie (w tym skuterze powinny być oponki oryginalne), to raczej nie był katowany. Natomiast skuter może ładnie wyglądać, ale ze względu na niewłaściwe serwisowanie, lub jego brak (głównie wymiana oleju w odpowiednim czasie i czyszczenie/wymiana filtrów), może skutkować niewłaściwą pracą silnika, zużyciem oleju z powodu przegrzania, zwiększonym zużyciem paliwa, mniejszą mocą, itd.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie