Używany motorower: czy warto?

Witajcie forumowicze :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jako że znudził mi się chiński skuter, chce sobie kupić motorower. Ma ktoś jakieś doświadczenia z uzywanymi chinskimi motorowerami do 2000 złotych? Wiem, że nie będzie to sprzęt bezawaryjny i żadnej żyły złota się nie spodziewam. Ale może ktoś podpowie, czy warto na przykład kupić Zippa Torosa Montane, ew. jakiegoś Junaka? Co myślicie o motorkach 50cm przerobionych na większe pojemności. Czy z takim pojazdem mogą być jakieś problemy?

Po co ci coś takiego? Jak masz ten skuter to go tuninguj i tyle jak 4t to zwiększ pojemność jak 2t to gdzieś na forum jest nawet cały poradnik. Ogólnie jak masz 2t to zostaw bo silny i łatwy w tuningu, a jeśli naprawde chcesz motorower z biegami to jeśli chcesz odblokować polecam 2t bo jak pisałem łatwy tuning i duża moc. Za 2k nic sensownego nie znajdziesz ale na tuning starczy spokojnie. A po tuningu ten skuter raczej nie będzie tak nudny.

Normalnie pewnie bym tak zrobił, ale niestety mojego skutera nie można zarejestrować :(. Poza tym chciałbym się nauczyć jazdy z biegami i się na to nastawilem.

Aha to niestety nic ci nie polece za te kase.