Utrata mocy przy wysokiej prędkości

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #628523 Reply
  platkizmlekiem
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Witam,

  Problem polega na utracie mocy i prędkości przy przyśpieszaniu do 80-100km/h lub dłużej jeździe przy tej prędkości.
  Zepsuło się to po wymianie pierścieni. Przed dało radę jechać nawet 115km/h i nie tracił mocy. Gaźnik wyczyszczony i ustawiany nic nie pomaga.
  Moto to Kymco Zing II 2008.

  Z góry dzięki.

  #628525 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 053

  widocznie sama wymiana pierścieni to za mało lub cos nie pykło podczas wymiany

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #628526 Reply
  platkizmlekiem
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Pierścienie wymienione bo silnik drżał przy schodzeniu na niskie obroty. Wymienione po 4k kilometrów, tłok cylinder wszytko okey. i jest jeszcze jeden problem. Mianowicie cieknie olej z cylindra 5 centymetrów nad uszczelką cylindra i w dół aż po silniku. Wszystkie uszczelki wymienione nic nie pomogło. Cieknie podczas jazdy

  #628532 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 053

  wszystko okey to bedziesz wiedział jak sobie zmierzysz kompresje a nie bedziesz oceniał na oko. zwłaszcza że nie wszystko bo cieknie ci olej – wiec to nie jest do końca tak że jest super.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Utrata mocy przy wysokiej prędkości
Twoje informacje:
Back to top button