utrata iskry przy regulacji gaznika

Witam , mam taki problem z Suzuki katana ay50 2t chłodzony powietrzem , wczoraj skuter zaczol słabo wkręcac sie na obroty , po odstawieniu go i ponownym odpaleniu wgl nie chciał sie wkręcic na obroty jechałem nim 15km/h dzis chciałem wyregulowac gaznik , gaznik wogólne nie reagował na regulacje ;//// trzy małem go na pełnym gazie i po czasie zgasł okazało sie ze nie ma iskry , sprawdzałem na kilku swiecach .odpinalem fajke wkręcałem swiece tez nic . z tego cewkomodułu nie idzie wcale prąd ;/ gdy kopie w starter swiatła swiecą . co moze byc przyczyną ?

Masz od kogo pożyczyć drugi taki cewkomoduł żeby sprawdzić go u siebie?

własnie nie mam ;/ a mozna najpierw sprawdzic jakos iskrownik czy jest dobry ? bo jesli iskrownik bedzie dobry to innej opcji niz moduł do wymiany nie będzie

z iskrownika idzie mi żółty kabel gdy przyłoze go do masy i kopie starterem iskrzy sie tzn ? ze iskrownik działa prawidłowo ? w jaki sposób mozna sprawdzic impulsator czy działa prawidłowo ??????????

??

Słyszałeś o opcji edytuj? I co odświezasz co chwila?

nie nie słyszałem o tej opcji , będe odświezał tyle ile mi sie podoba gówn** ci do tego .

myślę, że trzeba buraka zignorować to sobie stąd pójdzie :)

Mirosław Gr... napisał:

nie nie słyszałem o tej opcji , będe odświezał tyle ile mi sie podoba gówn** ci do tego .

Również gówno nam do Twojego problemu. Żegnamy ;)

Najczęściej pada moduł i to najmniej kłopotliwa do wymiany część. Może kup drugi. U mnie w takim samym przypadku jak Twój padł moduł.