Uszkodzone Łożyska na Wale

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam. Dzisiaj byłem u mechanika który stwierdzić że mam walnięte łożysko na wale. Za robotą chce około 250 zł + części. Czy to dużo ??? Czy dużo jest roboty przy wymianie łożysk na wale ??? Jeśli macie jakieś filmiki jak to się robi to chętnie bym je zobaczy?. Jakie łożyska polecacie do gilery runner 50 sp ??? Na mielochu są jakieś za 120 zł. Najdrższe. Dadzłą rade??? PS: Przepraszam adminów za ten post 😀

Anonim
    Gość

Więc tak, czy 250 to dużo? ja u znajomego mechanika płaciłem 200zł za wymianę cylka i łożysk. Tak czy tak roboty trochę jest bo trzeba rozpołowić silnik. Myślę że cena jest taka jak u innych. Nie kupuj tych tylko idę do pierwszego lepszego sklepu z łożyskami i tam też kupisz łożyska SKFa takie jak na mieć lochu tylko za 1/3 ceny.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

To optymalna cena. Ja za takie coś biorę 200 😀 Jak kupić, to może kupisz od razu C4? za 120 zł Bo gdy zdarzy się tak, że będziesz wymieniać kiedyś cycek na 70cc to będziesz miał jak znalazł. i włożysz tylko cycek i śmigasz 😀

Anonim
    Gość

łożyska wału i simmeringi Stage6 – HQ Metal Gilera… Zestaw łożysk i simmering?w Stage6 – High Quality Metal (C4) – wysoka jakoś?, metalowy koszyk. Komplet 2 łożysk i wysokiej jakości simmering?w Corteco. Dla tego typu łożysk granicą obrotów jest 20000obr/min. – wysoka jakoś?. Takie chce kupić 🙂 Kosztują 120 zł.

Anonim
    Gość

No i dobrze. Kup te!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button