Uszczelka pod głowicą albo pompa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Uszczelka pod głowicą albo pompa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Od kilku dni mój skuter Aprilia sr50 replica nie chciał odpalać a jak już odpali to pochodzić trochę a jak go zgasięem to już po kilku godzinach nie chciał zapali. Kiedy odkręciłem świece z głowicy zaczął mi ciurkiem lecieć płyn ch?odnicowy. Może to był uszczelka albo pompa. I tu moje pytanie ile by mnie kosztóważy te części i czy łatwo je dostać???

Anonimowy

To zależy co pad?o. Skąd leci ta woda tzn ten p?yn? Odkr?? głowice i zobacz w jakim stanie jest uszczelka.. Pewnie ona padła i Ci iskre zalewa bo ja tak miałem podobnie, wodą oczywiście nie mieszankę paliwow?.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Też myślę że padła uszczelka. Jeżeli kupisz osobno uszczelkę to wyjdzie cię około 5zł. Natomiast jeżeli chcesz kupić od razu cały komplet uszczelek do cylindra to gdzieś około 30-35 zł. Też wymieniażem niedawno.

Anonimowy

25-50 pln za wszystko, przytkaj otwór jakąś szmatą i daj na rozruch i będzie tryskać to uszczelka , mi już 2 razy poszła.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie