Uszczelka pod głowicą albo pompa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Uszczelka pod głowicą albo pompa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #268404 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Od kilku dni mój skuter Aprilia sr50 replica nie chciał odpalać a jak już odpali to pochodzić trochę a jak go zgasięem to już po kilku godzinach nie chciał zapali. Kiedy odkręciłem świece z głowicy zaczął mi ciurkiem lecieć płyn ch?odnicowy. Może to był uszczelka albo pompa. I tu moje pytanie ile by mnie kosztóważy te części i czy łatwo je dostać???

  #268405 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  To zależy co pad?o. Skąd leci ta woda tzn ten p?yn? Odkr?? głowice i zobacz w jakim stanie jest uszczelka.. Pewnie ona padła i Ci iskre zalewa bo ja tak miałem podobnie, wodą oczywiście nie mieszankę paliwow?.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #268406 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Też myślę że padła uszczelka. Jeżeli kupisz osobno uszczelkę to wyjdzie cię około 5zł. Natomiast jeżeli chcesz kupić od razu cały komplet uszczelek do cylindra to gdzieś około 30-35 zł. Też wymieniażem niedawno.

  #268407 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  25-50 pln za wszystko, przytkaj otwór jakąś szmatą i daj na rozruch i będzie tryskać to uszczelka , mi już 2 razy poszła.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Uszczelka pod głowicą albo pompa
Informacje o Tobie: