Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam z czego zrobić uszczelke do skutera bo zrobiłem z ostatniej kartki bloku to jak się skuter nagrzał to przepuszczała proszę o pilną odpowiedź

Anonimowy

ale jaką uszczelke?

Anonimowy

pod głowice

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.

Anonimowy

kup ją, komplet kosztuje 15-20zł

Anonimowy

oto chodzi że do mojego chińczyka nie ma

Anonimowy

nie możliwe, to jest 4-t czy 2-t ? Jeżeli 4sów to typ silnika jest 139QMA/QMB
    jeżeli 2sów to zwykłe uszczelki minarelli AC wystarczą ponieważ jest to kopia tego silnika, najlepiej dostarcz mi szybko foty tej głowicy to ci wrzuce linka do tych uszczelek,

nie możliwe jest by w chińczyku był zastosowany inny typ silnika np.P/G lub Peugeot’a

POZDROO

Anonimowy

Uszczelki możesz wykonac z tektury 😉 odrysowujesz kształt i wycinasz żyletką albo czymś podobnym 🙂

Anonimowy

ale takie rozwiązanie jest mało ekonomiczne, poprostu ta uszczelka się spali i ją wydmucha z tamtąd,, najlepiej jest kupić komplet i mieć to z głowy

Anonimowy

ale takie rozwiązanie jest mało ekonomiczne, poprostu ta uszczelka się spali i ją wydmucha z tamtąd,, najlepiej jest kupić komplet i mieć to z głowy

nie ucz ojca dzieci robić 😛

Nic nie wydmucha 😉 stara sprawdzona metoda. Zauważ, ze do niektórych motocykli typu royal endenfield uszczelki jest bardzo ciężko dostać :P, wiec robi się je z tektury. Sam tak robię i jeszcze nic nie wydmuchało. Nowe uszczelki też są robione z tektury 😉

Musisz tylko dobrać odpowiednią grubość, lub dac kilka cieńszych, żeby była tej samej grubości co oryginalna.

Anonimowy

No powiedź dlaczego ja mam uszczelkę metalową? Tak o, bo się kowalowi nudziło?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie