upał

Witam,jak się sprawują wasze 4t w 30 stopniowych upałach?

Poprostu jeżdżą jak w każdy inny dzień.

dokładnie, tyle, że bez bluzy i rękawiczek

mi dzisiaj w tym najwiekszym upale nagle skuter wyzionął ducha , pierwsza mysl kurr zatarty ;/ po 3 km pchania i odwodnieniu nagle skaplem sie ze zagieła sie rurka od paliwa xD

A ja zrobiłem dzisiaj 100km w większości po Krakowie i jest git.Chciało mi się śmiać jak jakiś chłopak może miał z 11 lat wyprzedzał mnie routerem bassą.Trwało to z 15 sekund, ale jaki szczęśliwy był, że wyprzedził skuter trzy razy droższy od swojego,zablokowany i jadący na pół manetki.Pewno jak przyjdzie rok szkolny to pochwali się, że wyprzedził skuter nie z marketu ;)Miałem dać manetkę na full, ale pomyślałem niech się chłopak cieszy.Oczywiście głowę miał schowaną bod plastikami jak by jechał Yamahą R1.

haha trza bylo pokazac mu zeby popatrzal na manetke i dac full xD a na pozegnanie pomachac ;D xD

Pomyślałem, że niech się mongoł cieszy.Jechałem na pół manetki bo pokazała mi się rezerwa, a miałem jeszcze do przejechania 20km.Oczywiście zatankowałem za 23,00 zł czyli prawie dojechałem na stację na resztkach z przewodu paliwowego. ;)

Na tych resztkach to się nieraz dojedzie... U mnie rezerwa ma z 2 litry. Kiedyś myślałem, że już stanę, a tu jeszcze litr został.

u mnie zwykle wchodzi za 50 :P

Czyli jakieś 10 litrów? Ja bym chciał mieć taki zbiornik żeby przejechać z Warszawy pod granicę białoruską i z powrotem i żeby z dwa litry jeszcze zostały,,,

ale dzis upał 30st w cieniu a ja nowego cylka docieram 80 arisal i jade sobie tak ze 35km/h i bierze mnie jakis skuter i cisnie mu a ja ha ha zeby nie te docieranie to bym mu pomachał ale nie bede ryzykował uszkodzenia cylka przez jakiego pacjenta

Wkręć czasem na parę sekund na max obroty, bo Ci się dobrze nie dotrze.

przez pierwsze 30km ostrożnie, później niech sobie popracuje na różnych obrotach

btw nicasil + tłok z teflonem dociera się jakieś 20min ;)