ułamana śruba mocująca tłumik POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) ułamana śruba mocująca tłumik POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #265293 Odpowiedź

Anonimowy

Witam wszystkich, mam problem ponieważ podczas przykręcania tłumika w piaggio nrg ułamała mi się jedna z dwóch śrub (została w cylindrze)i teraz tłumik trzyma się na jednej (co jakiś czas jest lu??ny)!! proszę o podpowiedzi co najlepiej zrobić żeby nie ładować się w zakup nowego cylindra???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!może rozwiercić tą śrubę?? nie wiem co mam zrobić!!!!!! DZIÊKUJÊ ZA ODPOWIEDZI

#265294 Odpowiedź

Anonimowy

Rozwiercić i nagwintować.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #265295 Odpowiedź

Anonimowy

JASIU226 dzięki za odpowiedź? ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ???

#265296 Odpowiedź

Anonimowy

nie da się inaczej,
    są jeszcze tzw wkrętaki do urwanych śrub,
    a najlepiej wymienić cylinder 😛

Sam mam ten sam problem i mi strasznie puszcza ale niedługo będę cylinder wymieniał

#265297 Odpowiedź

Anonimowy

albo daj śrubę na wylot z nakrętką 😉 kiedyś tak miałem 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: ułamana śruba mocująca tłumik POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Informacje o Tobie: