Uchwyt do nawigacji GPS i Zegarek - mocowany do lusterka !!

Witam czy ktos moze polecic uchwyt do gpsa mocowany do ramienia lusterka?

Był już taki temat. Zaraz podrzucę linka, jeśli znajdę.

Tu masz linka:
http://www.skuterowo.com/forums/topic/gps-uchwyt-w-skuterze

Edytuj posty,bo w każdym temacie albo piszesz post z kilkoma literami albo piszesz coś w ogóle bez sensu i tekst "Ja nic nie wiem,ale może ktoś inny się wypowie".No prosze cię ... Ehh te liczniki postów.Sorry za OT,ale musiałem wylać swoje sugestie ;)

Powiedział bym ci coś, ale może na pw. Co cie to obchodzi, mówiłem ci już, żebyś nie komentował moich postów. Po prostu jest granica, za którą nie wychodź specjalisto od siedmiu boleści...
Edit: Aha i nie wziąłeś jeszcze jednej rzeczy pod uwagę, jeśli ktoś czyta posta, a ktoś inny w tym momencie wkleił posta czy coś to jak ja dam do wcześniejszego posta go z edytuję, to ktoś tego może już nie zauważyć i przeoczyć, tym bardziej jak jest aktualnie przy kompie i czeka na odpowiedź.
I nie wiem czy nie widzisz, ale pisze, że nie wiem ale ktoś inny się wypowie tylko wtedy gdy pisze w tym temacie ja i inna osoba i zadaje pytanie do mnie. Ogarnij się tyle, że nie pisze tak gdy jest odpowiedź, albo ktoś po prostu już jej udzielił. Nie wiem co sobie myślisz, ale jestem na forum praktycznie co godzinę więc posty po prostu są... Nie jestem afk'iem który wchodzi raz na miesiąc na forum.

przyczepiłeś się Termit, oj przyczepiłeś ;))