UBRANIE NA SKUTER – OPINIE

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery UBRANIE NA SKUTER – OPINIE

Ten temat zawiera 61 odpowiedzi, ma 23 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe remusM remusM 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 62 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lukson
    Lukson
    Użytkownik

Witam,
    Co polecacie z odzieży przeznaczonej do jazdy na skuterze?

jesli chodzi o kurtke to się juz zaopatrzyłem w taką z membraną wiatroszczelną, ochraniaczami na barki, łokcie i plecy..

Natomiast mam problem jeśli chodzi o spodnie co polecacie, takie w których w lato nogi sie nie ugotują od gorąca.. i takie które mają wbudowane ochraniacze.

A są może spodenki z ochraniaczami które sięgaja również kolan?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

90% użytkowników skuterów jeździ w jeansach. Chyba tylko raz w życiu widziałem skuterzyste (na 50-tce) który jeździł w kombinezonie motocyklowym.

Ochraniacze będziesz miał ale i tak się w nich ugotujesz, coś za coś.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe killerjestjeden
    killerjestjeden
    Użytkownik

ja tam jeżdżę w Krótkich spodenkach i koszulce i się nie boję… bo powiedzcie mi po co zakładać skórę czy coś jeżeli ja za 1 czy 5 km zsiadam i idę np. do kolegi czy na plaże…. i ubierać, rozbierać się na skucie to trochę uciążliwe by było…. pozatym wyobraźcie sobie +30*c i jedziecie w skórze czy czymś tam grubym i się gotujecie…. bez sensu…. a jak ktoś nie umie jeździć to go skóra nie uratuje…

Zdjęcie profilowe Lukson
    Lukson
    Użytkownik

Wiesz podczas nawet krótkiej przejazdzki do sklepu ktory jest oddalony kilkaset metrow chwila nieuwagi jakas wieksza dziura ktorej nie ominiesz i przeszlifujesz sie po asfalcie to zmienisz zdanie:)

Zdjęcie profilowe Lukson
    Lukson
    Użytkownik

Juz nie chodzi o umiejetnosci tylko o czysty przypadek troche piachu na jezdni lekki poslizg czy cos lecisz bokiem i twoja skora sciera sie jak masło..
    Na lato sa buzzery albo zbroje z siatki przewiewnej z wudowanymi ochraniaczami i wlace nie jest powiedziane ze w lato 30st. bedzie ci to przeszkadzalo:0

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Tego bym nie zrozumiał, tracić kupę czasu na zakładanie motocyklowych ciuchów by przejechać skuterem do sklepu oddalonego o kilkaset metrów… Potem chować skuter i się rozbierać, a wszystko po to, by kupić piwo i bułkę… W tym czasie dojdziesz do tego sklepu na piechotę, wypijesz piwo i bułką zagryziesz. I przy okazji się nie zgrzejesz i nogi rozprostujesz…

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Ok. Ja się wyłączam z dyskusji, ciekawe co inni powiedzą.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Jak dla mnie kurtka i rękawice obowiązkowe, reszta niekoniecznie.

Zdjęcie profilowe Lukson
    Lukson
    Użytkownik

kurtka, kask i rekawice podstawa – tak jak w samochodzie zamiecie pasów, jechac gdziekolwiek w krotkich spodenkach i koszulce:0 to masakra jakas:) heh

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Według mnie jakieś wyspecjalizowane ciuchy na skuter to przesada.Takie jest moje zdanie- wystarczy jeździć bezpiecznie i z rozsądkiem.Skuter to nie R1 która rozpędza się do 80 na pierwszym biegu 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 62 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie