Ubezpieczenie skutera

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #104459
  Matyss
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Mam pytanie Kupiłem skuter,zarejestrowałem go już i własnie nie wiem co robić bo skuter ma już ubezpieczenie i teraz rozchodzi się moje pytanie czy mogę jezdzic ale ubezpieczenie jest na inna osobę w papierach czy muszę isc sam go ubezpieczyć na moje nazwisko ??
  Proszę o szybką odpowiedz

  #104471
  roomcajz
  Uczestnik
  • Postów: 1 073

  skontaktuj się z ubezpieczycielem.
  nie pamiętam już dokładnie ale oc trzeba chyba po prostu przepisać na nowego właściciela. poprzedni właściciel i tak zgłasza zbycie pojazdu u ubezpieczyciela.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #104477
  monek100
  Użytkownik
  • Postów: 296

  oc jest chyba na nr rejestracyjny. Ja jeżdze z oc które jest na mojego tate. Tak samo mam dowód

  #104479
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Z umową kupna sprzedaży i polisą OC poprzedniego właściciela idź do ubezpieczalni i przepisz ubezpieczenie na siebie. O ile poprzedni właściciel miał jakieś zniżki, a ty ich nie posiadasz, może będziesz musiał zapłacić różnicę z tego wynikającą. I najważniejsze! Masz 2 tygodnie od daty zakupu na wniesienie opłaty w Urzędzie Skarbowym – w przeciwnym wypadku zapłacisz karę.

  #104500
  skuterek123
  Użytkownik
  • Postów: 292

  Kiedyś był artykuł, że lepiej oc mieć na siebie, a nie na obcą osobę.

  #104519
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Zawsze musisz mieć na siebie! Masz ustawowy termin, by przepisać taką polisę na siebie, albo z niej zrezygnować i kupić inną w innej firmie ubezpieczeniowej.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button