Ubezpieczenie skutera 125ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Ubezpieczenie skutera 125ccm

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe erymak erymak 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Czy moglibyście mi podpowiedzieć na jakie mniej więcej opłaty muszę liczyć ubezpieczając skuter/motocykl o pojemności 125ccm? Miasto – Warszawa, zniżki-60% (na samochody, ale mam nadzieję, że to się przenosi).

Do tego interesuje mnie temat AC na skuter (bo być może kupię nowy). Czy są jakieś firmy, które przy płaceniu AC będą honorować moje zniżki z OC? Wiadomo – zależy mi na jak najniższej składce ubezpieczenia.

Zdjęcie profilowe k_a_z_i_k
    k_a_z_i_k
    Użytkownik

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Podobna sytuacja z tymże skuter pojemność 262 cm3 i 20% zniżki na OC. Czy ktoś ma doświadczenie z pakietem OC+AC?

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

idźcie do biura gdzie mają kilka ubezpieczalni

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe siwypln
    siwypln
    Użytkownik

Ja rejestrowałem skuter o pojemności 125cc 3 lutego tego roku i koszt rejestracji to 121zł i 50 gr (rejestracja jak na motocykl) i za ubezpieczenie też jak na motocykl w PZU bez żadnych zniżek pakiet OC + NNW zapłaciłem 249 zł.
    OC-216zł
    NNW-33 zł
    MIASTO w którym mieszkam to BYDGOSZCZ

Keeway Outlook 125cc
    Zdjęcie profilowe erymak
    erymak
    Użytkownik

klekocix napisał:

Czy moglibyście mi podpowiedzieć na jakie mniej więcej opłaty muszę liczyć ubezpieczając skuter/motocykl o pojemności 125ccm? Miasto – Warszawa, zniżki-60% (na samochody, ale mam nadzieję, że to się przenosi).
    Do tego interesuje mnie temat AC na skuter (bo być może kupię nowy). Czy są jakieś firmy, które przy płaceniu AC będą honorować moje zniżki z OC? Wiadomo – zależy mi na jak najniższej składce ubezpieczenia.

wiem że kiedyś warta przenosiła w 2 str, a teraz to nie wiem czy nadal tak jest… w wawie to pewnie zwyżki liczą za liczbę pojazdów poruszających się po mieście :/ u nas w Łodzi wiem że więcej się płaci jakoś i dlatego rejestrowałem u dziadka pod łodzią, żeby były mniejsze opłaty

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie