Ubezpieczenie OC gdzie najtaniej

  • This topic has 1 odpowiedź, 2 głosy, and was last updated 9 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #185072
    belek24
    Użytkownik
    • 4
    • 16Postów:

    Tak jak wyżej. Gdzie wykupowaliście może ubezpieczenie OC? Nie widziałem tutaj takiego tematu ale może warto byłoby jednak wymienić się informacjami o tym gdzie warto jest wykupić sobie takie ubezpieczenie wykupić?

    #185076
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Było tego trochę rozsianego po wątkach i któryś z panów dał słuszną uwagę, że zależy to od historii twojego ubezpieczenia, regionu i rodzaju polisy (tylko OC, OC+AC, pełen pakiet full wypas itd.). Ja się np. zdziwiłem, że zapłaciłem tylko okoł 120 złotych za OC w Warcie za skuter 125 ubezpieczony w Warszawie. Część ludzi płaciła więcej, ale szukali pakietu (OC+AC) i koszt całości brali pod uwagę. Moje ubezpieczenie w Warcie było całkowicie przypadkowe (samochód mam w PZU), tam mam też 60% zniżek. Na ubezpieczeniu skutera nie mam zaznaczonych żadnych zniżek, więc nie wiem, skąd się wzięł a tak niska stawka. Nawet mi tu sugerowano, że ubezpieczyłem deskorolkę, więc w strachu grzebałem w polisie i nie, wszystko OK, to jednak motor :-)))

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button