Ubezpieczenie OC gdzie najtaniej

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #185072
  belek24
  Użytkownik
  • Postów: 17

  Tak jak wyżej. Gdzie wykupowaliście może ubezpieczenie OC? Nie widziałem tutaj takiego tematu ale może warto byłoby jednak wymienić się informacjami o tym gdzie warto jest wykupić sobie takie ubezpieczenie wykupić?

  #185076
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 000

  Było tego trochę rozsianego po wątkach i któryś z panów dał słuszną uwagę, że zależy to od historii twojego ubezpieczenia, regionu i rodzaju polisy (tylko OC, OC+AC, pełen pakiet full wypas itd.). Ja się np. zdziwiłem, że zapłaciłem tylko okoł 120 złotych za OC w Warcie za skuter 125 ubezpieczony w Warszawie. Część ludzi płaciła więcej, ale szukali pakietu (OC+AC) i koszt całości brali pod uwagę. Moje ubezpieczenie w Warcie było całkowicie przypadkowe (samochód mam w PZU), tam mam też 60% zniżek. Na ubezpieczeniu skutera nie mam zaznaczonych żadnych zniżek, więc nie wiem, skąd się wzięł a tak niska stawka. Nawet mi tu sugerowano, że ubezpieczyłem deskorolkę, więc w strachu grzebałem w polisie i nie, wszystko OK, to jednak motor :-)))

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button