Tzr vs arrow fly

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #311672
  Michał Białek
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam,w przypadku zakupu nowych motorowerów nawet bym nie pytał. Wybralibyscie yamahe tzr 50/80 z 16000km przebiegu z 2003 czy nowego rometa arrow fly 50/80? Może dziwne pytanie ale chodzi mi o to w jaki z tych sprzętów by trzeba więcej inwestować i zalety obu.

  #311674
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  więcej trzeba będzie inwestować w bardziej zepsuty.
  Yamaha jest TEORETYCZNIE lepszej jakości sprzętem – ale tylko JEŻELI jest zachowana w oryginalne, naprawiana tylko oryginalnymi częściami i nie zajechana. Będzie też znacznie droższa w naprawach.
  Na pewno inwestować mniej bedziesz w nowego rometa – bo ma gwarancje wiec w zasadzie naprawy bedą bezkosztowe. Ale to też zależy jak bedziesz ten motorek eksploatował.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button