Tytuł technika

Witam, mam taki problem, mianowicie o 10 skończyłem technikum, wziąłem papiery i nie pomyślałem żeby zapytać się na miejscu… :smiley:
Mianowicie jak to jest z “tytułem” technika? Czy na ten tytuł składają się świadectwa potwierdzające kwalfikację w zawodzie czy powinien być jeszcze jakiś dodatkowy dyplom czy cokolwiek? :smiley:
Z góry dziękuje za poradę :smiley:

jeżeli ukończyłeś szkołe średnią techniczną, złożyłeś egzamin zawodowy to świadectwo ukończenia tej szkoły jest świadectwem “bycia technikiem”.

A, chyba że to tak działa :smiley: Dzięki :slight_smile:

Ale Ci fajnie . Ja dopiero będę zaczynał technikum :sob:

u mnie jest to na świadectwie - że ukończył szkołę i uzyskał tytuł technika.

jeżeli ci gorzej Chinol to znowu się pożegnamy na dłużej. Bo widze że znowu się zaczyna mnożenie kont.
A ja nie bede sprzątał skutków - sprzątne przyczynę.

Dobra, ja nie rozumiem Ciebie, Ty nie rozumiesz mnie, Kris jakoś się przykleił do nas (do forum bardziej) i też niewiele z tego rozumie, ale coś tam się udziela czasem (tak albo inaczej), to po co się mamy męczyć że sobą. Racja twoja, zguba moja. Mnie to pasuje, tym bardziej, że Łysego też tutaj już nie ma. Stop pajacowaniu. Zatem… Sprzątnij ową przyczynę Twoich problemów. Narazicho. Rób swoje, ryzyko jest moje.

Rysiu, nikt nie ma pretensji jak piszesz z sensem. Nie mam też osobiście pretensji i focha jak prostujesz mnie bo napisałem coś głupiego bo się pomyliłem lub nie zajarzyłem o czym temat. Każdemu się zdarza ale w efekcie wszyscy na tym korzystamy jak ktoś kogoś merytorycznie naprostuje. Wiedza zostaje na forum.
Natomiast kiedy zaczynasz pisać z 4 kont i tworzysz posty na 7 linijek O NICZYM, językiem który zawiera dużo słów tylko nie niesie z sobą żadnego przekazu to tracisz swój czas i marnujesz go innym na nie wiadomo co.