twardosci sprezyn centralnych

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam czy moglby ktos wymieniłeś kolejno od najslabszej do najtwardszej sprezyny ? bo kazda firma ma inne oznaczenia i nie wiem jaka kupić bo mam hebo czarna +50% i jest za twarada. hebo nie robi slabszych sprezyn wiec muszę kupić z innej firmy a zbytnio nie wiem jaka bo tak jak wczescniej wspomnialem kazda firma ma inne ozanczenia.

Anonim
    Gość

to pewnie ktoras z toprancing jak mniejsza to mysle ze 15% to te 22 i 30 to porownywalne z hebo…

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

kondziopl3 napisał:

30 to porownywalne z hebo…

50% a 30% to chyba lekka różnica prawda?

kondziopl3 napisał:

toprancing jak mniejsza to mysle ze 15% to te 22 i 30

Firma TopRacing ma w swoim zasobie takie wartości sprężyn.
    Dla wyjaśnienia napisz do Naszego Sklepu i dostaniesz w odpowiedzi spis sprężyn o odpowiednich wartościach jakie są w zestawach.

[email protected]

Anonim
    Gość

różnica tylko w oznaczeniu, w realu te sprężyny mają bardzo zbliżoną twardość.

Anonim
    Gość

Mafioz napisał:

Cytat:

różnica tylko w oznaczeniu, w realu te sprężyny mają bardzo zbliżoną twardość.

Porażka. Nie wiesz chyba co mówisz… 😉
    Różnica jest i to znaczna!

Nie wieszł NIE PISZ! 🙄

Anonim
    Gość

Marchles właśnie sam nie wiesz co piszesz a upominasz innych 😆 😆 Każda firma ma inne oznaczenia i to ze hebo ma oznaczenie 50% a tr 30% to nie znaczy ze hebo jest o 20% twardsza 😆

Anonim
    Gość

SiWy napisał:

archles właśnie sam nie wiesz co piszesz a upominasz innych

Miszczu chodziło mi o jednej firmy sprężyny. Czytaj ze zrozumieniem a jak nie potrafisz to nie zajmuj głosu. Radzę..

SiWy napisał:

Każda firma ma inne oznaczenia i to ze hebo ma oznaczenie 50% a tr 30% to nie znaczy ze hebo jest o 20% twardsza

To akurat każdy wie, bo każda firma inną podziałke przyjmuje.

EDIT: Dla wyjaśnienia Moderatorowi, różnica między sprężyną 30% a sprężyną 50% jednej firmy a nie pięciu ;]

Anonim
    Gość

Marchles napisał:

Miszczu chodziło mi o jednej firmy sprężyny

Tobie chodziło, ale temat się zaczął od postu kondziopl3, który nie porównywał 2 sprężyn tej samej firmy tylko sprężyny ze stajni TR i hebo.
    poza tym nie spotkałem się jeszcze z firmą która ma w ofercie sprężyny i +30% i +50% więc nie ma nawet jak porównać sprężyn o takiej twardości z jednej formy.
    Chyba ze się mylę i jest firma która ma takie sprężyny, jeśli tak to zwracam honor.

Marchles napisał:

Porażka. Nie wiesz chyba co mówisz… 😉
    Różnica jest i to znaczna!
    Nie wieszł NIE PISZ! 🙄

No to widzę że znów mamy różne zdanie, ja dalej będę trzymał się swojej kwestii i nadal uważam że spręzyny TR +30 i hebo +50 są podobnej twardości. I to nie dlatego bo gdzieś na necie wyczytałem tylko z doświadczenia, miałem w ręku kilkanaście centralnych więc mam porównanie.

Koniec OT, bo zaraz posypią się warny – niezależnie od koloru nicku!! Jacob555

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button