tuning zegarow city line 2011r 50ccm

takie pytanko czy to bd pasować? i czy na przeglądzie gwarancyjnym nic mi za taki tuning nie zrobia? pozdrawiam

Edit: PS: bym zapomniał ;D http://allegro.pl/r5-t5-zarowka-diodowa-led-do-zegarow-tuning-plaska-i2504860444.html

PS[2]: czy w moim skuterze potrzebuje 1 zarowki czy kilka? ile? chcialbym jak najszybciej je zamówić

help pilnie!

Za zmianę żarówki nic nie zrobią a nawet się pewnie nie skapną. Co do ilości żarówek to Ci nie pomogę ale jak nie znajdziesz odpowiedzi to zdejmij przedni plastik i sprawdź.

ok dziekuje a czy ktoś wie? help ! =)

a czy wejsciem bd pasowac?

tak.

Nick3y a wiesz moze ile takich zarowek potrzebuje?

pomoze ktos czy nie;p

POOOOMOOOOOCY

bylem sprawdzic jak wygladaja te zarowki i wgl. Wiec po I nie wiem ktore srobki odkrecic ;D po II podswietlaja mi sie osobno tarcze predkosciomierza i paliwa na 2 kolory kawalek czerwony kawalek tarczy zielony to oznacza ze potrzebuje 4 zarowek? help!

[sorki za jakosc zdj. robione ziemniakiem bez flasha xD]

-tak wygladaja zegary :

-a tak śróbki [ta zaznaczona z kolorem zielonym jest tez z drugiej strony obudowy na tej samej wysokosci]:

?sory za spam ale zalezy mi na czasie

naprawde nikt nie ma takiej wiedzy?

...

jest tu kto?

17godzin bez odp:(

w zegarze prędkościomierza masz 2 żarówki a od paliwa 1.ale inny kolor nic nie da bo tam masz taką jakby taśme i jakiej byś nie włozył to i tak bedzie czerwono-zielone

dzieki ;D na szczescie nie kupiłem;D