Tuning za 700 zł

witam Chciałbym zrobić tuning mojego junaka (ferro 901) i moge na to dać max 700zł
poj.70 cylinder 70
DODAM ZE TO SILNIK JAPOŃSKI 4T
Chwilowo leci mi 65 km/h jak mu dam ostro w pizde ( ze sie tak wyraze:D) to do 70km/h dociągne
CHCE BY LECIAŁ JAK NAJWIECEJ ALE CHODZI MI TEŻ O TO BY PSY SIE NIECZEPIAŁY.
Myśle nad wymianą cylindra na jakiś 100,, piszcie co wy radzicie bo ja za bardzo sie nie znam a tu sporo osób wie lepiej od mechaników.

ale chyba silnik masz chiński co???

tak

ale silnik chciałbym zostawić bo chce aby na te wakacje go zrobić potem na sprzedaż idzie, może cylinder tylko tak by starczylo do 700 zl ale trzeba jeszcze kupic te dodatki bo dysze itp bo na seryjnych niepociągnie duży cylinder,,,

Slucham was co moge wymienić ?

to najłatwiej będzie kupić silnik nowy 110cm 125cm około 1000zł na allegro ale pierdolniecie nieziemskie :)) taki sam jak masz wszystko pasuje

aha tak kombinujesz

ale zestawy tuningowe tez są cylek głowica gaznik za 400 napewno kupisz dobry zestaw

Ja ostatnio miałem czołówe ze samochodem to mi pół skutera rozkopali...

WOGOs napisał:

ale zestawy tuningowe tez są cylek głowica gaznik za 400 napewno kupisz dobry zestaw

WOGOs powiec mi taki zestaw tuningowy jak kupie to ile poleci ? ja dużo jezdze nim we 2 osoby jadąc we 2 poleci te 80 ?

wydaje mi się ze raczej tak. zwiększysz moc. możesz jeszcze w tedy zębatki zmienić na prędkość bo zapas mocy będziesz mieć. ale dla pewności popytaj ludzi którzy to praktykowali

aha a jakbym wymienił cylinder np na 100
to jakby mnie policja zatrzymała to może mi skąfiskowac moto ? bo ja na karte motorowerową jezdze

nie bo tego niewidac ze masz wieksza pojemnosc. oznaczenia mozesz zeszlifowac. ale jak cie zlapia na radar ze pizgasz 90 100 to na badania skieruja moto i w tedy przesrane. trzeba uwazac

Tak sie jezdzi żeby policja nie złapała ja zrobiłem 17 tyś skuterem i nigdy mnie nie złapali :d Jak to 4 t to wstaw mu cylej jakiś tajwanski są w miare tanie a dobre ja mam za 80 zł taki i mi śmiga do tego zestaw głowica+zawory itp to 100 kosztuje jakiś tłumik za 200 zł dysze wiekszą od gaznika rolki ciezsze stożek czerwone spręzynki do sprzegła i centralną sprezyne zmiescisz sie chyba w 700 zł i masz niezły efekt :D a przy policji jak przejedziesz te 60-70 km/h to cie nie powinni zatrzymać ale staraj sie jak najmniej jechać przy nich :D

zipptops udzielas rad a nawet nie przejechales polowy tego co ja zrobilem jednym skuterem a mam dwa. obecnie jednym z nich dobijam 42tys

KrzysiekP ale tu chyba nie chodzi kto ile przejechał... inni przejechali jeszcze wiecej a mogą nic na temat skuterów nie wiedzieć :)

to fakt ale ja posiadam 4t i 2t i ten dwat wlasnie ma 42tys bez remontu silnika i zadnych ingerencji typu tunning

noo wynik jest ładny :) To chińczyk ? Bo chińczyki robią dobre silniki :D cały sie rozleci a silnik bedzie dalej śmigał :) Pod warunkiem że sie zmienia olej :D

to 2t inca street 50 2t z silnikiem pep na bazie minarelli horizontal

Noo silniczek własciwie nie do zajechania :) Ale jak czesc jakaś siądzie to kasy trzeba troche wybulić :) Ale rzadko sie psuje one :) na tej ince tyle zrobiłeś km ?

Powiedzcie mi czy jeżeli teraz mi leci te 60-70 km przy chinskim cylindrze 80 to jak dam jakiś lepszy cylinder np 120, to ile poleci mi km/h,, oraz ile bedzie to kosztowac + za załozenie tego ile moze mechanik wołac ?