Tuning-Yamaha Aerox 50cc 2017

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Tuning-Yamaha Aerox 50cc 2017

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #657325 Odpowiedź

Kacper Kowalski
    Użytkownik

Witam, niedawno zakupiłem skuter, a mianowicie Yamahe Aeroxa 50cc z 17 roku. Chcialbym go ztuningowac. Mam w planach zakup cylindra i tłoka 70cc ale nie wiem jakie dobrac do tego inne czesci zeby pasowaly. Czy moglby mi ktos pomoc w doborze czesci lub chociaz powiedziec co najlepiej wymienic i co głównie odpowiada za moc skutera?

#657329 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

za moc skutera odpowiada cylinder i wydech. ale nie wygeneruje tej mocy bez odpowiedniego gaźnika i nie przeniesie je na koło bez odpowiedniego napędu.
    CO wybrać? he he… co chcesz. od cylindrów z allegro za 90zł po cylinderki za 1600zł po 20KM i więcej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Tuning-Yamaha Aerox 50cc 2017
Informacje o Tobie: