Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam, chcę kupić filtr stożkowy. Bym kupił najpierw tłumik ale nie mam aż tyle forsy. Chcę kupić tak (kolejność):
    filtr stożkowy,
    chwytak powietrza,
    wydech,
    regulacja wydechu,
    wariator,
    sprzęgło.
    Nie wiem do końca czy tak robić bo w tym roku wydechu na pewno nie kupię, dopiero na wiosnę. Chcę by był tuningowany tak, żeby w tym roku były jakieś części nowe. Bo i tak w tym roku nie kupię wydechu, tylko stożek i chwytak chrom, bo nie ma kasy. I nie wiem czy stożek nie będzie tylko paliwa więcej żarł, niż da mocy i v-max’u. Więc proszę o wasze porady.
    Dodam że w skuterze jest moduł new racing i dysze 65, v-max 75-80, i to jest 2t (;

Anonim
    Gość

Ani filtr ani chwytak w seri nic nie pomoże , w pierwszej kolejności wydech lub wariator , bo jeżeli wymienisz tylko filtr na stożkowy i chwytak to nie odczujesz żadnej różnicy prócz buczenia skutera i większego spalania .

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.
    Anonim
    Gość

i jak nie bd potrafił wyregulować to POGORSZENIE osiągów z możliwym ZATRACIEM

Anonim
    Gość

Filtr stożkowy i chwytak powietrza to szpan części …
    Jak widzę skuter w serii ze stożkiem za 10zł z allegro to mi się płakać chce …

Zbieraj na wydech potem wariator potem lepszy filtr gąbkowy 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.