Tuning TGB Akros tec( wario i spzręgło)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tuning TGB Akros tec( wario i spzręgło)

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich! Mam pytanie mianowicie mam skuter TGB akros tec, kupiłem do niego sportowy tłumik tecnigas next r i założyłem lżejsze rolki na wario(chyba 4,5g). I moje pytanie brzmi nastęoująco: chce dokupić do skutera sprzęgło i wariator(może jeszcze coś). Niestety nie wiem z jakiej firmy i jaki model tych części dokupić ażeby skuter był dosyć mocny na starcie a zarazem dosyć szybki. Bardzo proszę o pomoc 🙂

Anonimowy

najlepsze będzie wszystko seryjne:P:P i silnik się nietyra

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

waalnij se malossi speed control a sprzęgło to nie wiem

Anonimowy

wrona napisał:

waalnij se malossi speed control a sprzęgło to nie wiem

a jest coś takiego? xD raczej Polini Speed Control 😉 tylko jest to do kitu wario =/ kup sobie Malossi Multivar 2000 a sprzęgło Polini 2G evo II i na pewno będziesz zadowolony =)

Anonimowy

nom ale jak wyminiasz sprzeglo zalorzmy te 2g evolution to dochodza dodatkowe koszty: dzwon sprzegla albo polini za 150 albo stage 6 za 170 + części do regulacji to jakis nastepne 100zl ;]

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

albo Malossi taki jak ja mam ;] no ale części do regulacji nie są obowiązkowe =Pp
    Lepiej kupić raz.. A porządnie! nie warto kupować gówna!!!

Anonimowy

A co powiedzieli byście na taki zestawik: sprzęgło RMS Racing PRO wariator PSC(polini speed control) i do tego pasek kevlarowy ariete. Gdyby mi jeszcze straczylko kasy to może jakiś dzwon sprzęgła -zastanawiam się nad nim.

Mógłby mi ktoś pomóc?????

[ Dodano: 2008-11-17, 19:16 ]
    dzięki że odpisujecie 😡 😕 :-/ 🙁 😆 :mrgreen: 😮 😀

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie