Tuning skutera 2t 50ccm

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #634612
    kuba
    Uczestnik
    • 25
    • 65Postów:

    Chciałbym zacząć tuning mojego skutera , mam zdjete blokady i chinski sportowy wydech lecz dla mnie nie wystarczy jak narazie v max 75km/h z gorki . jestem gotowy wydac 3000zl skuter to
    Zipp Quantum GT5 50ccm 2t rok 2008

    #634615
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wał motoforce evolution, łożyska NTN, cylinder klasy Malossi Sport 70 albo jak chcesz bardziej hardkorowo ale krócej pożyje to S6 Racing MK2, dobry gaźnik 19mm, lepszy wydech (next-r, s6 proreplica), wariator multivar albo s6 sportpro, lepszy dzwon sprzęgła typu WingCooler, lepsze sprzęgło, lepszy pasek, moduł, obudowa wentylatora z wyższym (wydajniejszym) wentylatorem. Jak się wyrobisz w kasie to inne przełożenie główne. Koniecznie lepsze opony.

    U mnie taki zestaw (z cylinderm S6 Streetrace 70) wyregulowany na trwałość a nie maksymalne osiągi jeździł 90km/h wg GPS a nie prędkościomierza. Tyle że to dla tej ramy i jej hamulców już gigantyczne wyzwania… tzn pływa to po drodze jak głupie, zawieszenie sobie nie radzi a hamulce zaczynają być skuteczne jak prędkość spadnie poniżej 75km/h bo wyżej to raczej mało wydajny zwalniacz nie hamulec. Do tego dysze, sprezyny centralne i rolki do regulacji

    Wydech, wariator na wał 16mm z rolkami i regulowane sprzęgło z dzwonem to jeszcze mam praktycznie bez śladów zużycia. Bo swojego rozłożyłem częściowo. Moge za połowe sklepowej puścić

    #634617
    kuba
    Uczestnik
    • 25
    • 65Postów:

    Mallosi bedzie pasowal do mojego zippa ?

    #634618
    kuba
    Uczestnik
    • 25
    • 65Postów:

    I chcialbym zeby byl zarowno szybki i zeby palil w granicach 4-5l

    #634620
    kuba
    Uczestnik
    • 25
    • 65Postów:

    Nie mam zbyt duzo czasu aby przejrzec te wszystkie propozycje poniewaz pracuje moglbyc wyslac mi linki zbtymi czesciami będę bardzo wdzięczny

    #634621
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zapomnj. przy takim gaźniku 6 litrów to wynik przy delikatnej jeździe. Raczej 7 na co dzień a jak bedziesz pałował to mój do 8.8 dochodził.
    Masz spalanie w raportach przez 53 kolejne tankowania
    http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/58197

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button