! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tuning skutera

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam chcę z tuningować swoją vivke mam tylko sportowy wydech dopplera i chcem kupić jeszcze spzęgło i wariator tylko nie wiem jaki wario i sprzęgło pomocy doradźcie mi

Anonimowy

sprzęgło polecam Polini 2G lub Stage 6 Wariator- Malossi Multivar lub Polini Super Speed

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

mam na wszystko ok 900zł powidzie które najlepsze są

Anonimowy

Wariator Polini Super Speed, Sprzęgło Polini 2G, Do tego Dzwon sprzęgła Polini Evo. Powinno starczyć

Anonimowy

No to ja proponują Malossi multiwar, sprzęgło Stage6 i dzwonek S6 WingCooler

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

PodLy, jak już to lepiej założyć dzwon Stage6 R/T… Koks, dobre zestawienie ;). Sam mam to sprzęgło i dzwon i jestem bardzo zadowolony ;). Dzown to jest potęga, żeby go spkrzywić to trzeba chyba użyć młotka albo imadła :P.

Anonimowy

możesz sobie kupić jeszcze GazBox =) (Malossi)

Anonimowy

Adverion napisał:

GasBox- do seryjnego cylindra to strata pieniędzy… Zmniejszy tylko może spalanie…

Anonimowy

Ja go mam w seryjnym cylku i jestem zadowolony ;]

Anonimowy

Koks napisał:

Adverion napisał:

GasBox- do seryjnego cylindra to strata pieniędzy… Zmniejszy tylko może spalanie…

Tak naprawde to GasBox’y zmniejszają spalanie o max 0.1-0.2 i to też są sporadyczne przypadki. Zazwyczaj ludzie jak mierzą to wychodzi im spalanie mniejsze o kilka setnych czyli granica błędu.Dla dobrego samopoczucia można zamontować GasBoxa ,ale zazwyczaj ludzie wywalają po trzech dniach 😕

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie