tuning rometa 767 4t

Witam. Chcialbym podrasowac swojego rometka:). Ostatnio wymienialem gaznik i modul. Chcialem sciagnac blokade z gaziora ale sie zdziwilem bo nie bylo tam zadnej srubki. Modul jest chyba odblokowany:)Teraz moje pytanie : da sie cos z robic z tym skuterem zeby jechal nie 65km/h ale 75 -80? jakies czesci kupic? ale jakie ?a zapomnialem .. wyjalem tez rurke z filtra powietrza ale dalej jedzie tyle samo.. prosze oo pomoc.

yyy ten skuter nie jest stworzony do agresywnej jazdy ale możemy z niego trochę powyciskać , a więc

cylinder 80 ccm - tajwański albo europejski - tajwan 150 zł hiszpania 300 zł
wariator sportowy około 150 - 200 zł - byle markowy
pasek gates, bando czy coś innego co jest dobre
sprzęgło - jakieś lepsze chińskie wystarczy 50 zł
sportowy wentylator 50 zł
odblokowany wydech - fajne są za 150 , lub dać spawaczowi zarobić za wybebeszenie kilka dyszek

i wtedy przełożenie od skutera na kołach 10" 100 zł
i 70-90 km/h powinno by być .

slyszalem ze tuning w romecie 767 4 suwowowym nic nie da. Czy to prawda?

Jeśli mało kilometrów przejechałeś to daj czas mu się "dotrzeć" Cudów nie oczekuj po jakimś czasie 70 km/h to będzie jego maks.

6500 to malo? :p no wlasnie chcialbym aby jechal wiecej niz te 70 .. albo chociaz zeby szybciej przyspieszal... a co jesli wsadzil bym dysze 98 NARAKU? daloby to cos?

dysze 98 naraku to ma mój brat i ma kopa, ale on ma zippa basica- najszybszego 4t jaki powstał ( made in china )

a mojemu romkowi daloby co?

f5


zawsze coś da.Ja ci powiem tyle kupisz części markowe to ci na pewno 10-20k pojeżdżą jak nie będziesz go katował więc kupuj tak jak ci napisał Im_ Jurek.Tylko radził bym ci kupić markowe sprzęgło bo ci chiński może szybko zużyć albo coś i dokupić dzwon sprzęgła.(pod spodem masz komentarze)
http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-zestaw-tuningowy-naraku-50cm-139qmb-p-14377-1.html?cPath=10992_23168_23174&sessID=9b27f0bfd288b5f47c5ac4bc06f95537
wydech wyberz sobie jaki chcesz ale tylko z Naraku lub Tecnigas.
http://www.racing-planet.pl/index.php?shop_ID=1&sessID=9b27f0bfd288b5f47c5ac4bc06f95537&olevel0=10992&olevel1=23168&olevel2=23174&level0=10992&level1=23168&level2=23176
i możliwe że będą potrzebne nowe rolki,sprężyny sprzęgła oraz centralna ale to dopiero jak nie będzie ci jechał jak należy.

i jak by ci kasy zostało to kup gaźnik 17,5 (markowy) i jedź do mechanika żeby ci sprawdził czy masz blokady.

A czy jakbym kupil tylko cylek 72cc to dalo by cos? zwiekszylo by sie przyspieszenie? bo jak ruszam to 30 - 40 km/h jest moment a potem troche zejdzie zanim bedzie 50 i potem 65... z gory dzieki za odp:)

zawsze da coś.

teraz moje pytanie : co? bo slyszalem ze tego skutera nie oplaca sie tuningowac..ze wydana kasa w tuning tego rometa to jak wyrzucona kasa w bloto. Dlatego napisz bardziej szczegolowo co da:) bede bardzo wdzieczny

teraz moje pytanie : co? bo slyszalem ze tego skutera nie oplaca sie tuningowac..ze wydana kasa w tuning tego rometa to jak wyrzucona kasa w bloto. Dlatego napisz bardziej szczegolowo co da:) bede bardzo wdzieczny

kto ci tak mówił??Każdy skuter da się stuningować.Jeśli masz kasę to tuninguj ale nie myśl że wyciągnie ci 100kmh.

a czy mowie cos ze chce nim setke wyciagnac? nie po prostu chce zeby jechal wiecej niz te 65 .... jak dawniej co jezdzilem nim 72/5.. A cylek wymienilbym jakbym wiedzial ze dojdzie szybko do tych 65 ... a nie jaj teraz potrzebuje 1km zeby dojsc do tej predkosci..

wiem że ty chcesz 70-80 ale i mówię że 100 nie wyciągnie

przeciez sie tym licze:p chce chociaz zeby mial lepsze przyspieszenie... zebym do tych 65 doszedl spokojnie (jakies 100m jak 2 suwy) czy cylek 72cc zmieni to?

z tymi częściami co wyżej podałem i ten cylek 72cc to możliwe