Tuning romet 700 2t pomocy!!!!!!

WITAM mam zamiar przeprowadzić tuning w romet 700 2t.Części jakie mam kupić na ten sezon to:tłumik,cylinder,cały układ napędowy i takie pierdoły jak filtr paliwa.Sęk w tym że nie wiem jakie to wszystko mam kupić aby spasowało.

wał...łożyska - nie zapomnij

Dzięki Wombat

nie ma co dziękować bo pytanie jest zbyt ogólne. Za 1200zł kupisz sam wydech albo wymienisz 70% części. To wszystko zależy ile masz kasy, w co celujesz.. itd

jaki tłumik polecasz?

dobry.
ty wciąż nie od tej strony zaczynasz.
inny tłumik jest dobry do cylindra 50/70cm z allegro, inny jest dobry do 9-12-15konnego cylindra a jeszcze inny do 18-35KM potworków.
kasa i wybór cylindra to podstawa. a do tego reszta

Co sądzisz o tecnigas next r? bo tłumik chcę kupić do 300zł.

Jaki cylinder spasował by do romka 700? ceno to max 250zł?

że to bardzo fajny tłumik do seryjnych cylindrów lub słabszych sportów. Ale NAJPIERW cylinder a potem wydech do niego

Wiem że najpierw muszę kupić cylinder.A tak swoją drogą to wiesz ile ma mm sworzeń oryginalny cylinder w romet 700 2t

jeżeli masz 1PE40QMB to mój miał 10mm i wał 13mm

a jak sprawdzić to 1PE40QMB?
GDZIE TO PISZĘ?

na silniku najcześciej

Ej, młody ^przyzolił^, a z siedem wykrzykników, zatem może sobie poczekać na jakąś sensowną odpowiedź. Już nie bądź taki... do przodu. ;-)

Cylinder kupiłem 70cc arisal i wydech tecnigas next r.Czy kupić w tym sezonie jeszcze układ napędowy ,filtry powietrza ,paliwa i większy gaźnik?

zmień wał i łozyska, gaźnik masz zapewne 12mm więc ciut większy też się przyda

Jaka jest oryginalna średnica tłoka w 700?

a jakby tak....
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%C5%9Brednica%20t%C5%82oka%2050%20ccm