Tuning Peugeota-wątpliwości co do części

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #273386 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 504

W końcu zamierzam coś zrobić z moim Zenithem. Obecnie jedzie 70km/h. Tłumik już jest strasznie przepalony, w środku się wszystko telepie na wolnych obrotach. Wario ma spore koleiny od paska. Zastanawiam się nad częściami: tłumik: Laser X-pro, yasuni z, leovince zx czy może tecnigas next-r?? a może jeszcze coś innego? wariator: Malossi Multivar czy Polini speed control? Chciałbym złapać 80km/h, ale nie wiem czy się uda. Cylka nie wymiałem. Napiszcie jak możecie konkretny setup, z którym mógłbym tyle osięgnięć. Wygląd tłumika nie istotny. Przy seryjnym cyklu nic więcej chyba się nie opłaca wymieniać??

#273387 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 504

Powiem Ci że po zmianie wydechu może polecieć Ci okolo 80-85km/h licznikowego, też miałem podobnie, bo stary wydech jeszcze Ci zabiera, jak go zmienisz, plus to że sportowy to może Ci dać troszkę ponad 10, ja również mam koleiny na talerzu, mi się nie chce wkręcał na wysokie obroty i jak wjadę na dróżek czy coś to dopiero wtedy… z wydechem i wario 90 licznikowe powinieneś mieć w kieszeni;)

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#273388 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 504

Ja bym ci proponował wydech-yasuni z wario-Polini speed control

#273389 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 504

Kupiłbym Yasuni Z, ale raczej nie będzie pasował kształtem kolanka już nie mówiąc o zaczepie do ramy 👿 TO jaki kupić, Laser, czy może LV ZX?

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Tuning Peugeota-wątpliwości co do części
Twoje informacje:

Back to top button