Tuning Peugeota-wątpliwości co do części

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tuning Peugeota-wątpliwości co do części

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

W końcu zamierzam coś zrobić z moim Zenithem. Obecnie jedzie 70km/h. Tłumik już jest strasznie przepalony, w środku się wszystko telepie na wolnych obrotach. Wario ma spore koleiny od paska. Zastanawiam się nad częściami: tłumik: Laser X-pro, yasuni z, leovince zx czy może tecnigas next-r?? a może jeszcze coś innego? wariator: Malossi Multivar czy Polini speed control? Chciałbym złapać 80km/h, ale nie wiem czy się uda. Cylka nie wymiałem. Napiszcie jak możecie konkretny setup, z którym mógłbym tyle osięgnięć. Wygląd tłumika nie istotny. Przy seryjnym cyklu nic więcej chyba się nie opłaca wymieniać??

Anonimowy

Powiem Ci że po zmianie wydechu może polecieć Ci okolo 80-85km/h licznikowego, też miałem podobnie, bo stary wydech jeszcze Ci zabiera, jak go zmienisz, plus to że sportowy to może Ci dać troszkę ponad 10, ja również mam koleiny na talerzu, mi się nie chce wkręcał na wysokie obroty i jak wjadę na dróżek czy coś to dopiero wtedy… z wydechem i wario 90 licznikowe powinieneś mieć w kieszeni;)

Anonimowy

Ja bym ci proponował wydech-yasuni z wario-Polini speed control

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

Kupiłbym Yasuni Z, ale raczej nie będzie pasował kształtem kolanka już nie mówiąc o zaczepie do ramy 👿 TO jaki kupić, Laser, czy może LV ZX?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie