Tuning optyczny.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #141218 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64

witam co myślicie o tej przedłużce wytrzyma nie peknie?
    A i chcę zrobić nadkole i gdzie mogę kupić materiały żywicy itd…
    A i co jeszcze zrobić by skuter ładnie wyglądał?

http://m.allegro.pl/przedmiot,przedluzka-amortyzatora-gratisy-super-tuning-,3447350466.html

#141298 Reply
    Majster230
    Użytkownik
    • 10

http://allegro.pl/nadkole-coliber-vapor-router-bassa-quest-i3451194315.html
    To jest nadkole :p Przedłużka z pewnością wytrzyma

#141307 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Najpierw powiedz jaki masz skuter ?

#141339 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64

Skuter to router bassa z 2012

#141350 Reply
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47

SIema jestem posiadaczem tej przedłużki i powiem to chinoli trzeba przerabiać wywiercić jeszcze 2 otwory bo są ze złej strony .
    P.s A nadkole to mam na sprzedaż jak jesteś Z okolić Nowy Tomyśl/Zbąszyń do 10km to moge sprzedać za 15 złotka

#141357 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Nadkola to lepiej nigdzie nie kupuj. Kolega kupił a tu przyszła pleksa o grubości 1 mm !! Całość się gięła i pękała. Nadkole lepiej zrób sam ze „sklejki” . Przedłużke wolał bym sam sobie pospawac. masz pewność że dobrze to zrobisz. Dalszy tuning to wywalenie tylnego blotnika, polerka przekładni, malowanie Felg, mocowanie rejestracji na przekładnie. A tu zobacz jaki efekt uzyskałem ja 😉 —-> http://www.picshot.pl/public/view/358897

#141366 Reply
    Metros
    Uczestnik
    • 2

No ładnie, ładnie, Kuba. 🙂

To moje ładnie, to troszeczkę z takim przekąsem było. 😀
    Faktycznie, masz jednak ten filtr stożkowy u siebie.
    Ratuje Cię tutaj jednak nieco, to niemal całkowite odsłonięcie silnika (bezpośrednie omywanie silnika powietrzem podczas jazdy skuterem).

Weź sobie teraz duże lustro z przedpokoju swojego domu, postaw je na dworze (opierając o jakąś ścianę lub gdzieś je sobie wieszając), weź sobie wsiądź na swój skuter (pozycja taka, jak jeździsz zazwyczaj) i popatrz w lustro. To, co tam zobaczysz, jest odzwierciedleniem tego co inni widzą, patrząc na Ciebie i Twój skuter.
    Jeżeli widok w lustrze Ciebie zadowala, to OK. 😀

W praktyce jednak, całkowite ogołocenie tyłu skutera z elementów osłonowych mija się z celem, ale może dla rówieśników tam szpanu i nieco zadasz. 😛
    Zakładam tutaj z góry, że po mokrym (deszcz, błoto) i zakurzonym (drogi gruntowe, pola, las) jednak nie jeździsz. 😛

Pacnij sobie nawet fotkę w HD na tym swoim, tak oto wyglądającym skuterze, a jak ją sobie ponownie zobaczysz za takie 20…30 lat, to uśmiech sam Ci z twarzy nie będzie schodził. 😀

Za brak podświetlenia światłem białym z tylnej lampy, tak oto (wg. zdjęcia skutera) zainstalowanej tablicy rejestracyjnej, możesz też okazyjnie *zarobić* przy najbliższej kontroli drogowej (miśki się czepią jak nic), a tak i pewnie, a minimum z 50 zeta, pójdzie w pi…. 😀

Stożek sobie u Ciebie siedzi, a wydech seria i to jeszcze z tym zagiętym *rureczkiem*? Cały ten tył to jest w stylu… go-go, naked, golas znaczy, ale jak tak lubisz, to OK. :DDD
    Pozdrawiam.

#141372 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

metros 😉 Co do jazdy w deszcz to jeżdżę 😉 ostatnio zrobiłem sobie blotnik na tylnie koło 😉 także deszcz nie jest mi straszny 😉 Co do rejestracji. Ostatnio miałem małą kontrolę no i policjant się pyta czemu tam rejestracje mam itd, mówi brak podswietlenia itd, a ja włączam światełka i rejestracja świeci ;p policjant się zdziwił ale powiedział że rejestracja może zostać bo jest i oświetlona i dobrze widoczna 😉 Tłumiczek narazie seria, ale planuje kupić nowy. Coś w stylu 2t. może coś z tego wyjdzie 😉 Stożek jak stożek to next Narazie wersja przejściowa. Zbieram kasę na coś w stylu polini airbox 😉 A teraz ogólnie 😉 Lubię kolorowe elementy 😉 Chcę aby mój skuter się wyróżniał w tle innych „chińskich bestii” Może to przez wiek, ale każdy musi się wyszalec 😉 Pewnie patrząc za parę lat na te zdjęcia będzie pojawiał mi się lekki uśmieszek 😉 Ale Narazie to zdjęcie to wersja przejsciowa 😉 Niedługo cały skuter praktycznie będzie w „stickerbombie” 😉 Liczę na dalszą rozmowę z tobą Metros 😉

#141375 Reply
    Metros
    Uczestnik
    • 2

Poczekam, aż mnie tutaj… Olusia *zaliczy* i będę potem nadal do dyspozycji uczestników tego forum. :DDD

Słonecznej niedzieli wszystkim życzę!

#141378 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

To czekamy ;D

#141388 Reply
    ziom_sony
    Użytkownik
    • 19

Mam tą przedłużkę, jak na razie trzyma i jak tam któryś pisał że trzeba wiercić bo są złe otwory, nie słuchaj bo otwory są dobre.

#141409 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64

Ok to kupię. a gdzie mogę dostać taka ramkę co podświetla tablicę.

#141413 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Gdzie to nie wiem bo brat mi dał, ale jak chcesz to zwykłe mocowanie rejestracji, kupujesz panel biały ledowy i kombinujesz 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Tuning optyczny.
Twoje informacje:

Back to top button