Tuning - od czego zacząć?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zahrad77
    Użytkownik

Witam posiadam yamaha aerox R rocznik 2008 przebieg 2000km ,full seria (odblokowany w serwisie yamaha)Moje pytanie brzmi od czego zacząc tuning(nie optyczny bo prezentuje sie doskonale)ale mechaniczny ,narazie nie chce rozbierac silnika poniewaz jest jak nowy.

Sparrow93
    Użytkownik

Nic Ci tyle nie da co większy cylek, ale jak na razie nie chcesz ruszać silnika, to radziłbym coś pokombinować z napędem (jakiś sportowy wario, pasek itp…); jeżeli to 2t to zmiana wydechu powinna sporo dać 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

kuba90876
    Użytkownik

Jeżeli nie chcesz bawić się w rozbieranie silnika to kup jakieś sportowe wario, sprzęgło, pasek no i oczywiście jakiś pożądny wydech 😉

Kisiu1981
    Użytkownik

Wydech, wariator i trochę pojemniejszy portfel:-D

zahrad77
    Użytkownik

Ha ha dokladnie pojemy portfel .A powiedzcie mi czy duza jest róznica w wydechach YASUNI R a YASUNI Z?Bo w cenie jest róznica ale czy w osiągach ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button