tuning MBK ovetto

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) tuning MBK ovetto

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam zapomniałem hasła do starego profilu i juz on nie istnieje. Mam panowie do was prozbe. Mam na tuning skutera tylko mechaniczny przeznaczone okolo 2000-2500zloty. Mysle nad jakims silnikiem z górnej półki który ma jzu naprawde ogramna moc , rura to chyba najnowsze yasuni ktore jest do tego gardziel sporawy , sprzeglo wariator to o tym wiadomo podstawa , oczywiscie tez wal wzmacniany. Chodzi mi o to zebyscie mi pomogli bo jak wiadomo ovetto to skuter AC a chce wlozyc do niego silnik Lc z horizontala plus pompe i chlodnice. Od ktorego skuterka poleciacie mi silnik minarelli horizontal Lc mysle nad aeroxem. Co wy na to??

Anonimowy

Tak Aerox to dobry wybor!

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Od każdego co ma taki silnik… Jeżeli od aeroxa to musisz jeszcze kupić m.in. felgę, cały tylni hamulec.

Anonimowy

Mozesz mi powiedziec czemu felge i tylni hamulec jak ja chce tylko cylinder kupić od roxa tuningowy to będzie mi pasowal przecież na szpilki i nie muszę calego silnikka kupowac z tylnia felga i hamulcem

Anonimowy

memphis023 napisał:

a chce wlozyc do niego silnik

To może pisz bardziej zgodnie z tym co chcesz zrobić… W takim razie potrzebujesz: Cały układ chlodniczy, i cylinder…

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Przyznaje moja wina źle sprecyzowalem co mialem na mysli chodzilo mi o cylinder . a mógłbys mi powiedziec cos o pompie czy ona gdzie podłaczana jest by miala obieg bo nei mialem jeszcze okazji pogrzebac przy silniku Lc bo kazdy znajomy ma tylko AC i najbardziej przeraza mnie pompa i chlodnica

Anonimowy

Pompe zakłada się tam gdzie teraz masz wiatrak :P. Dokładnie na te same bolce w magnecie ;). A i musisz kupić jeszcze dekiel pompy wody ;).

Anonimowy

ok a pompy nigdzie się nei podłacza nie ma zadnych kabli?

Anonimowy

A po co tam jakieś kable? Pompe napędza wał.

Anonimowy

Ok dzieki właśnie się zastanawiałem czym popa jest napedzana

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie