Tuning Longija LJ50QT-2L 50 2T

Witam. Pewnego dnia kupiłem chiński skuterek Longija LJ50QT-2L 50 2T.Po paru latach znudziła mi się prędkość 65 km/h (zdjąłem blokady). Teraz myślę nad tuningiem tego chinoleczka. W moich planach jest Cylek 70, Gaźnik 17,5. I co jeszcze radzicie dać/robobić? Możecie dawać linki z częściami.
P.S też zależy mi na tłumniku sporowym typu Leo Vince Z-X czy TT. A i jeszcze proszę o ceny nie takie drogie.
Budżet:500 zł

Zapomniałem,że mi chodzi o v-max a nie przyśpieszenie : )

Też mam tego chinolka (bardzo dobry, tylko troche pali), ogólnie Ci nie pomogęale mam pytanie, ściągnąłeś wszystkie blokady i jedzie 65km/h?

Zawsze możesz przerobić na chłodzenie cieczą. To bardzo przydatne w upalne, letnie dni. Nie wiem jak z kosztami ale jeśli pokombinujesz to zrobisz to za grosze.

Przerobienie na chłodzonego cieczą?

Cylinder, przewody do wody, pompę kupi bez problemu, pasują plug&play od silników minarelli. Ale co z chłodnicą? I z miejscem na nią? do tego musi to estetycznie wyglądać.

Na twoim miejscu wybrałbym łady wydech i gaźnik. Resztę przeznaczyłbym na estetykę skutera, potem pomyśl co dalej. Sam gaźnik i wydech dodadzą sporo mocy, pomyślałbym też nad nowym filtrem powietrza, jakiś gąbkowy stożek ale porządny!