Tuning Kymco Super 9 Od czego zacząć?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Mariusz Zieliński
    Użytkownik

Witam. Posiadam Kymco Super9 Wszystko seria. Sciągnięte wszystkie blokady. Założyłem lżejsze rolki 8g i teraz leci tak licznikowe 80 z dość ładnym przyspieszeniem. Od czego zacząć. Czytałem że najpierw wymienić tłumik np tecnigasa next r i wariator. Ale no właśnie jaki. Może np hebo ng, malossi multivar czy polini. Zależy mi na większym przyśpieszeniu i v-maxie. Proszę o jakieś sugestie. Postaram się o jakieś zdjęcia w niedługim czasie

pif1
    Uczestnik

tłumik to podstawa weź tecnigasa,wario malossi multivar,zmień sprężynę główną i sprężynki na sprzęgle i lżejszy dzwon sprzęgła.ja mam ten sam silnik 50 lc i po tych modyfikacjach przy rolkach 6 gram mam dobry start i v-max 90 km/h przy 10000 obrotów aż do odcięcia.zrezygnowałem też z pompy wody i mam założoną elektryczną pobiera trochę prądu ale wymieniłem żarówkę h4 35/35 W. na 18/18W i z tyłu na ledową i śmiga bo ta orginalna pompa też zabiera trochę mocy silnika.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

ahones
    Użytkownik

witam. sam posiadam ten skuter z silnikiem 50 lc wymieniony tłumnik na technigas next r oraz jest wymieniony wariator na mallosi multivar i leci spokojnie ponad 90 km/h. Przyspieszenie również jest świetne. Jak na razie mi nie potrzeba więcej 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button