"Tuning" kopniaka w 4T

Witam, pytanie takiego rodzaju-czy ktoś w 4T zaaplikował mechanizm kopniaka, który działa.Tylko tyle i aż tyle.Działa, tzn kopniesz-wróci-i tak przy każdym odpalaniu, przez dłuższy czas.Znudziło mi się wymienianie ciągle półksiężyca, zbieraka itd-jedno zmienię, to się drugie ukruszy, a to nie pasuje jedno do drugiego.

Są jakieś sensowne firmy Wam znane?Za wszystkie WM, Tao-Tao, Vifon czy inne Cing Ciang Ciong dziękuję.Rzucę jeszcze okiem, czy Naraku ma takie komplety, ale czy będą dobrej jakości?

A może z jakiegoś markowego 2T pasuje do chińskiego 4T?

Zawsze wraca nawet te chińskie. Fakt faktem jak przestaje wracać wystarczy nasmarować towotem wszystkie mechanizmy, i dalej działa :D.
Jeżeli temperatura schodzi poniżej 0 *C sprężyna traci swoje właściwości, i przestaje odbijać.

Zaaplikuj sobie może jednak kopniak z Iża po jakiejś małej tam dłubance.
Powinno to ci pomóc na rzeźbę mieśnia tej twojej nogi prawej.
Prawidłową regulację gaźnika i spraw temu pokrewnych pominę już tutaj zwyczajowo takim zwykłym nawet milczeniem.
-
Jesteście jednak nadal takie zwykłe dzieciuchy, którym jakiś tam znaczek na czymkolwiek posiadanym robi jakąś wielką różnicę.
Ale spoko...jnie, kiedyś też i wy dorośniecie. Teraz to już musicie nawet. Wypada wręcz.
Dzieciuchy są jednak nadal z was i tyle w tym temacie. I walicie zwyczjowo błazenadę. Żałosne.
-
Miło nawet było, aż się nagle to wszystko skończyło. Tak jakby.
-
BRAND WM MOTOR RULEZ. EVERYWHERE.
...
Pieniacze jesteście, a wiedza wasza jest nadal jakby żadna.

W moich skuterach odbija zawsze nawet przy minusowych temperaturach i się nie zdziera co chwila.Podstawowy błąd jaki jest robiony to wymiana 1 elementu nie całości mechanizmu [nowy cylinder a stary tłok byś nie zamontował] i nie dbanie o niego w późniejszym okresie.Ja co 4-5tyś km wymieniam pasek a przy okazji tego zabiegu cały mechanizm startera jest rozbierany na części pierwsze myty w benzynie,smarowany i ponownie złożony.Co do firmy z której są podzespoły to firma krzak z all....

H2SO4 a co Ty masz na myśli?Że jestem 15 letnim dzieckiem, które uważa "WM bee, Naraku/Yamaha/Honda taak"?Napisałem, że nie chcę "no name" przez to, że już mi się porozpadały te mechanizmy.Tyle, więc proszę bez osobistych wycieczek.

Panczo hmm dziś rozbiorę i zobaczę DOKŁADNIE temat, kurczę może to wina tulejki od wałka półksiężyca (bo chyba jakaś jest), może ma lekki luz i to przez to?

Jest tulejka a jak będziesz smarować to polecam smar miedziany,nie jest taki tani jak zwykły "towot" ale wart swej ceny.

H2SO4 napisał:

Zaaplikuj sobie może jednak kopniak z Iża po jakiejś małej tam dłubance.
Powinno to ci pomóc na rzeźbę mieśnia tej twojej nogi prawej.
Prawidłową regulację gaźnika i spraw temu pokrewnych pominę już tutaj zwyczajowo takim zwykłym nawet milczeniem.
-
Jesteście jednak nadal takie zwykłe dzieciuchy, którym jakiś tam znaczek na czymkolwiek posiadanym robi jakąś wielką różnicę.
Ale spoko...jnie, kiedyś też i wy dorośniecie. Teraz to już musicie nawet. Wypada wręcz.
Dzieciuchy są jednak nadal z was i tyle w tym temacie. I walicie zwyczjowo błazenadę. Żałosne.
-
Miło nawet było, aż się nagle to wszystko skończyło. Tak jakby.
-
BRAND WM MOTOR RULEZ. EVERYWHERE.
...
Pieniacze jesteście, a wiedza wasza jest nadal jakby żadna.

Muszę napisać w Twoim języku "kreskowo-myślnikowo-gwiazdkowym", może wtedy zrozumiesz:

-
POETO,
-
rozumiem, że jesteś starszym człowiekiem,
-
i masz jakąś tam wiedzę nawet o głupich zbierakach, no i oczywiście widziałeś to chociaż raz w życiu na oczy.
*
Chciałbym jednak zaznaczyć, że jeżeli nie masz nic MĄDREGO, oraz WNOSZĄCEGO DO TEMATU do napisania,
* - *
to może po prostu nie pisz?
***** - - *-* -----* ******* ------ **** - - - ___

Vezyrze, sorry ode mnie, że cię wrzuciłem do jednego worka z takim jednym młodym paniczem, który PODOBNO już opuścił to forum na zawsze.
Tym, co to zaznaczył znowu swoją tutaj obecność i raczył sobie klepnąć TUTAJ takiego kolejnego, ale nic nie wnoszącego do danego tematu POSTA.
-
Lepszych cenowo i jakościowo części szukaj na stronie wskazanej poniżej.
.
http://www.racing-planet.pl
-
Btw. Chciałem zwyczajowo zobaczyć jak wysoko ten nasz... BYŁY LIDER FORUM (tj. miszczu gładkiej prostej i ten od tych posyłanych wszystkim tutaj tzw. znaków-faków) wysoko potrafi skakać.
Młodzian potrafi jeszcze dość wysoko skakać. W sumie to dobrze nawet. I niech skacze sobie dalej. NIECH SKACZE.

H2SO4 napisał:

Btw. Chciałem zwyczajowo zobaczyć jak wysoko ten nasz... BYŁY LIDER FORUM (tj. miszczu gładkiej prostej i ten od tych posyłanych wszystkim tutaj tzw. znaków-faków) wysoko potrafi skakać.
Młodzian potrafi jeszcze dość wysoko skakać. W sumie to dobrze nawet. I niech skacze sobie dalej. NIECH SKACZE.

I to tyle? To cały "pocisk" do mnie? Oh no czuje się urażony.
Wiesz co, moje ryby mają już wyższy stopień inteligencji od Ciebie. A wiesz dlaczego? BO NIC NIE MÓWIĄ.
Wchodzisz gościu w dużej liczbie mierzonej tematów, i piszesz jakieś pierdoły od czapy.
Strasznie to denerwuje ludzi, a zwłaszcza mnie. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy Ty nie umiesz normalnie budować zdań, tylko pisać jakieś urywki pomiędzy myślnikami (minusami) ?
Powtórzę się: Nie chcesz pomóc w temacie, nie wiesz, nie widziałeś, nie znasz się na danej rzeczy - to nie pisz.

izdebski12 napisał:

Zawsze wraca nawet te chińskie. Fakt faktem jak przestaje wracać wystarczy nasmarować towotem wszystkie mechanizmy, i dalej działa :D.
Jeżeli temperatura schodzi poniżej 0 *C sprężyna traci swoje właściwości, i przestaje odbijać.

Miałem okazję odpalać z kopki przy -15st (skuter stał parę dni) i zawsze wracała :)