Tuning kingway

Witam mam kingway camaro. Jak zatkam troche filtr powietrza to leci do 75km/h, ale pali jak smok. Bez tego muli ,gdy sie rozgrzeje troche lepiej ale v-max 55km/h. Mechanik co mi montowal wczoraj gaźnik nowy mowil ze tak jest bo caly czas na ssaniu czy cos takiego i sie zalewa bo za zimno na jazde. ALe mniejsza o to. Na razie mam tuning optyczny chce teraz mechanike bez zmieniania cylka. Co polecacie?

Camaro napisał:

Witam mam kingway camaro. Jak zatkam troche filtr powietrza to leci do 75km/h, ale pali jak smok. Bez tego muli ,gdy sie rozgrzeje troche lepiej ale v-max 55km/h. Mechanik co mi montowal wczoraj gaźnik nowy mowil ze tak jest bo caly czas na ssaniu czy cos takiego i sie zalewa bo za zimno na jazde. ALe mniejsza o to. Na razie mam tuning optyczny chce teraz mechanike bez zmieniania cylka. Co polecac

Ja polecam zmianę skutera + zmianę właściciela.

ps to jest 4t ? =) Wow to już liczniki więcej niż 20km/h przekłamują

Japa dzieciaku to ze twoj keeway jedzie mniej od mojego chinola to placzesz pozdro

DooOminO napisał:

Camaro napisał:
Witam mam kingway camaro. Jak zatkam troche filtr powietrza to leci do 75km/h, ale pali jak smok. Bez tego muli ,gdy sie rozgrzeje troche lepiej ale v-max 55km/h. Mechanik co mi montowal wczoraj gaźnik nowy mowil ze tak jest bo caly czas na ssaniu czy cos takiego i sie zalewa bo za zimno na jazde. ALe mniejsza o to. Na razie mam tuning optyczny chce teraz mechanike bez zmieniania cylka. Co polecac

Ja polecam zmianę skutera + zmianę właściciela.
ps to jest 4t ? =) Wow to już liczniki więcej niż 20km/h przekłamują

Nie przywykłeś jeszcze do skuterów latających po 80 km bez tuningu? Odpuść sobie, niech ma i nawet 100 z górki.

Camaro napisał:

Japa dzieciaku to ze twoj keeway jedzie mniej od mojego chinola to placzesz pozdro

"Dzieciak" madrzejszy od Ciebie ;)

ps nawet nie wiesz, ze keeway tez jest chinski?

a no tak gimbie pomylilo mi sie z kymco

Camaro, jezeli masz zamiar nadal mnie wyzywac to rob to w realu a nie w internecie, pochodze z Nadolan okolice Sanoka jezeli masz cos do powiedzenia to zapraszam prywatnie, a na forum zza przeproszeniem zatkaj swoja "dorosla" morde

To ty sapiesz małolacie a mógłbym być twoim ojcem

Camaro czyli masz 30 lat? w tym wieku miec taki poziom? zachowanie masz podobne jak dzieciarnia z "gimbazy" taka prawda kto normalny w wieku 30 lat cos takiego pisze?

2 primo ja 'sapie' ?:) gdzie? ja tylko wysmialem Twoj 'latajacy' skuter to "Pan" zaczal wyzywac ;)

ps prawda boli?

do kazdego sie malolacie przyczepiasz ale co sie dziwic trudne dziecinstwo to probujesz na forum odreagowac :)

Camaro napisał:

do kazdego sie malolacie przyczepiasz ale co sie dziwic trudne dziecinstwo to probujesz na forum odreagowac :)

Nadal mnie obrażasz i nadal się pogrążasz zatrzymałeś się w rozwoju na poziomie 14 latka czy jak?

Podałem mój adres zamieszkania to przyjedź auto masz to w czym problem?

Okolice sanoka czyli mam cie pod mostami szukac tak?