! Forum Tuning Tuning kingway

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Camaro Camaro 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #108954 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Camaro
    Camaro
    Użytkownik

Witam mam kingway camaro. Jak zatkam troche filtr powietrza to leci do 75km/h, ale pali jak smok. Bez tego muli ,gdy sie rozgrzeje troche lepiej ale v-max 55km/h. Mechanik co mi montowal wczoraj gaźnik nowy mowil ze tak jest bo caly czas na ssaniu czy cos takiego i sie zalewa bo za zimno na jazde. ALe mniejsza o to. Na razie mam tuning optyczny chce teraz mechanike bez zmieniania cylka. Co polecacie?

#108964 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Camaro napisał:

Witam mam kingway camaro. Jak zatkam troche filtr powietrza to leci do 75km/h, ale pali jak smok. Bez tego muli ,gdy sie rozgrzeje troche lepiej ale v-max 55km/h. Mechanik co mi montowal wczoraj gaźnik nowy mowil ze tak jest bo caly czas na ssaniu czy cos takiego i sie zalewa bo za zimno na jazde. ALe mniejsza o to. Na razie mam tuning optyczny chce teraz mechanike bez zmieniania cylka. Co polecac

Ja polecam zmianę skutera + zmianę właściciela.

ps to jest 4t ? =) Wow to już liczniki więcej niż 20km/h przekłamują

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #108966 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Camaro
    Camaro
    Użytkownik

Japa dzieciaku to ze twoj keeway jedzie mniej od mojego chinola to placzesz pozdro

#108968 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

DooOminO napisał:

Camaro napisał:
    Witam mam kingway camaro. Jak zatkam troche filtr powietrza to leci do 75km/h, ale pali jak smok. Bez tego muli ,gdy sie rozgrzeje troche lepiej ale v-max 55km/h. Mechanik co mi montowal wczoraj gaźnik nowy mowil ze tak jest bo caly czas na ssaniu czy cos takiego i sie zalewa bo za zimno na jazde. ALe mniejsza o to. Na razie mam tuning optyczny chce teraz mechanike bez zmieniania cylka. Co polecac

Ja polecam zmianę skutera + zmianę właściciela.
    ps to jest 4t ? =) Wow to już liczniki więcej niż 20km/h przekłamują

Nie przywykłeś jeszcze do skuterów latających po 80 km bez tuningu? Odpuść sobie, niech ma i nawet 100 z górki.

#108973 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

Camaro napisał:

Japa dzieciaku to ze twoj keeway jedzie mniej od mojego chinola to placzesz pozdro

„Dzieciak” madrzejszy od Ciebie 😉

ps nawet nie wiesz, ze keeway tez jest chinski?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #108998 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Camaro
    Camaro
    Użytkownik

a no tak gimbie pomylilo mi sie z kymco

#109003 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

Camaro, jezeli masz zamiar nadal mnie wyzywac to rob to w realu a nie w internecie, pochodze z Nadolan okolice Sanoka jezeli masz cos do powiedzenia to zapraszam prywatnie, a na forum zza przeproszeniem zatkaj swoja „dorosla” morde

#109004 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Camaro
    Camaro
    Użytkownik

To ty sapiesz małolacie a mógłbym być twoim ojcem

#109007 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

Camaro czyli masz 30 lat? w tym wieku miec taki poziom? zachowanie masz podobne jak dzieciarnia z „gimbazy” taka prawda kto normalny w wieku 30 lat cos takiego pisze?

2 primo ja ‚sapie’ ?:) gdzie? ja tylko wysmialem Twoj ‚latajacy’ skuter to „Pan” zaczal wyzywac 😉

ps prawda boli?

#109010 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Camaro
    Camaro
    Użytkownik

do kazdego sie malolacie przyczepiasz ale co sie dziwic trudne dziecinstwo to probujesz na forum odreagowac 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: Tuning kingway
Informacje o Tobie: