tuning keeway focus… wydech kupiony ale…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) tuning keeway focus… wydech kupiony ale…

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam Keeway’a już kilka lat ale dopiero teraz zainteresowałem się tuningiem… nie wiem kompletnie od czego zacząć… Chciałbym żeby ktoś napisał mi jakie części najlepiej kupić żeby razem dobrze chodziły, żeby go dobrze podrasować:-D i prosiłbym żeby ktoś napisać kolejność kupowania tych części… Z GÓRY DZIĘKI…

Anonimowy

Ile masz na to kasy? Wsadź wydech (około 500zł) i wariator (ok. 300zł) Wydech yasuni z. laser x-pro, tecnigas next-r. Wariator malossi multiwar, malossi mhr, hebo ng.

Anonimowy

A jeśli chciałbym dokupić później jakiś cylinder 70cc np: polini sport to na tych częściach będzie wszystko grało czy wydech i wariatora trzeba będzie zmienić??

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.

Anonimowy

yyy Najpierw kup Laser Xpro i wariator jaki chcesz 🙂 Któryś z trójcy 😛 Jak będziesz miał te 2 części i wyregulowany skuter to później jak dasz cylinder 70ccm to będzie wszystko dobrze:)

Anonimowy

A jeśli chodzi o wał… jak kupie cylinder 70cc to co z wałem?? ❓

Anonimowy

Jeżeli kupisz 70cm Sporta to wystarczy wymienić łożyska na wale… najlepiej te najlepsze (ok.100zł)

Anonimowy

Słusznie wał wymienia się na końcu co zresztą jest niekonieczne. Prędzej łożyska co powiedział przedmowca 🙂

Anonimowy

ok… dzięki.. 🙂 A jeszcze jedno… Czy jest różnica czy kupie tani filtr stożkowy czy drogi? Jaki polecacie??

Anonimowy

Różnica jest i to spora. Polecałbym raczej dobry filtr gąbkowy z osłoną typu Polini Air Box.Dużo lepszy dla silnika niż normalny stożek ,bo nie zbiera tyle syfu. Podsumowując o ile chcesz dobry stożek bierz droższy model dobrych firm tuningowych.Te kilkadziesiąt złotych różnicy w cenie zwróci Ci się w niedługim czasie. 😉

Anonimowy

Na twoim miejscu bym nie myślał teraz o filtrze stożkowym poniewaz on ci tera nic nie da. Filtr kupuje się wtedy gdy trzeba więcej powietrza na przykład przy nowym cylku. Biedzie ci więcej tylko pali i będzie ci go ciężko wyregulować. Odpuść sobie teraz stożek. Najpierw wydech i wariator 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie