Tuning chińskiego 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Tuning chińskiego 4T

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

A ja nie 🙂 fajnie jest objechać aeroxa czy Sr . Oczywiście serię 😀

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

A jest jakaś różnica między 16 a 18mm ?

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

A ja nie 🙂 fajnie jest objechać aeroxa czy Sr . Oczywiście serię

Ale chyba wtedy jak aerox jest ze wszystkimi blokadami i kierowcą ze złamaną ręką i na granicy zużycia.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Nie kłóćmy się 2t i 4t ma swoje zalety i wady.Mi podoba się jazda i tym i tym tylko bardziej przekonuję mnie 4t ze względu na spalanie bo nie trzeba co wyjazd jechać na stację.

Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Bez przesady 😁 Jak 4t dobrze zrobione to 90 realne poleci przy odpowiednich częściach i regulacji . Mój tyle nie jeździ , bo niestety fundusze nie pozwoliły ale znam przypadki gdzie 4t rzeczywiście tyle jechało 🙂

Gerard Furmanek

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Jak 4t dobrze zrobione to 90 realne poleci przy odpowiednich częściach i regulacji

Pokaz mi palcem 4T zrobione tak że leci realne 90km/h

Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Niestety nie mogę tego zrobić , bo jedyny przypadek takiego 4t o którym słyszałem już dawno zmienił właściciela albo już wcale nie jeździ 🙂 Zresztą nie ważne czy 2t czy 4t . Ważne żeby lubić swoją maszynkę i żeby owy pojazd dowiózł nas tam gdzie chcemy 🙂

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Oj, dzieci, dzieci, że też wam się jeszcze chce… słodkiego. 😉 Tak, zamotane i podłubane nieco chińskie 4T mocy nie ma prawie nic i jedzie to nadal jako tako, kolejny tysiączek kilosów, a podłubane nieco bardziej… chińskie 2T i na markowych już zaszepach czasem mocno grymasi. 😉 Masz jeszcze te trzy zajechane garnki (marek różnorakich) na parapecie swoim? Pytam dla zasady. 🙂 I zróbmy teraz cokolwiek na wesoło. A jak. https://www.motocykle125.pl/jak-docierac-nowy-silnik-motocyklowy/ Grzyb tam z pogadanką o docieraniu czegokolwiek, bo to komentarze poniżej wymiatają system. Tutaj zwyczajowo robimy niby to samo, ale znacznie, znacznie lepiej. Ha. Jest moc w narodzie, a naród jest w mocy. 😉

Ej, no, nie mam już do was wszystkich siły. Poważnie. 😛
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Pisałem takie porównanie o jakim wspominasz ale sobie darowałem.
    Napisałem że można bezsensownie i za dużo pieniędzy podkręcić chińskie 4T i może wtedy ono pojedzie jak chińskie 2T ze zdjętymi blokadami. MOżna też podkręcić chińskie 2T za gore forsy tylko że ono bedzie jechało jak markowa seria 2T ze zdjętymi blokadami – tyle że krócej pożyje.
    Dla samych osiagów można zrobić tuning na tanich cześciach z allegro i osiągi bedą – tyle że krótko. Można zrobić taki tuning drogo i wtedy nie bedziesz wymiał 80% tego zestawu co chwile.
    Tyle że za cena takiego chińskiego skutera i modyfikacji na odpowiedni poziomie kupisz seryjną yamahe nówke z salonu. A yamaha pojedzie tak w serii, nie bedzie palic 8 litrów i bedzie miała o klase lepsze hamulce i sztywniejszą rame.
    Co innego łepek na wiosce co ma najdalej gdzie 2km a do kolegi 700m i taki skuter to głównie starty i palenie gumy na polnej drodze a co innego ja – 100kg mięsa które robi po 20-30km jednym rzutem z czego czasem 12-15km ciurkiem na full manecie. To inne obciążenie.

Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Ktoś odpowie na moje pytanie ?

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie