Tuning Barton Fighter 50/80.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    dyzio3053
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

witam mam bartona fightera ktorego przerobilem na 80ccm prosze o pomoc gdyz w orginale sa zebatki 12 a ja zalozylem 14 i motorek troszeczke oslabl ale wgl nie odczuwalna jest poprawa predkosci wtedy jechal 65km/h a teraz jedzie 68km/h i to ze straszna bieda jakby mial sie zaraz rozpasc PROSZE O POMOC BO JUZ NIE WIEM CO ROBIC ZEBY BYL SZYBSZY

Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

A odblokowałeś go do końca i przede wszystkim dotarłeś dobrze?

dyzio3053
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

a jakie sa blokady w nim ?? mam zrobione 500km czyli wystarczajaco zeby sprobowac jego osiagi

dyzio3053
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

to co moge zrobic zeby byl szybszy ??

Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

GOOGLE zaprasza
    Ale ponieważ są sprzeczności to może być na przykład, gaźnik, dysza, albo moduł cdi – ten motorower jest szybszy – na samej serii 70 km/h idzie

dyzio3053
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

i ze niby na oryginalnym liczniku ci pokazuje 70 ?? seryjny barton ??

romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

Tak.. Mój kolega odblokowaną zetką jedzie 80km/h

pabiu
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

dyzio3053: jesli wymienileś cylinder musisz wymienic jeszcze dysze w gaźniku ponieważ wymiana samego cylindra nic nie da i jesli dobrze pamietam w tym Bartonie jest zębatka na kole 42 zęby a w silniku zostaw taka jaka byla na serii wymien na kole na 38 zębów wyedy uzyskasz na predkosci a moc pozostanie bo to jest 80cc wiec da rade. jeśli pomogłem to napisz mam tego samego bartona i wymieniam wlasnie cylinder 🙂

a co do tej predkosci to mój na serii idzie 80km/h pewnie kilka osób mnie wysmieje ale kolega mi mierzyl predkość a u mnie na liczniku bylo 80 nawet przekraczało i to na prostej nie z górki xd. Sam go docieralem od nowosci i tylko przy dobrym dotarciu mozna uzyskac takie osiagi.

Chteemo
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Pabiu a jak go docierałeś?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button