! Forum Tuning Tuning.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe motowellmagnetrs
    motowellmagnetrs
    Użytkownik

cześć mam 2 problemyjeden z nich to wymieniłem w skuterze świece na irydowa, cewkę że jest 2 razy większe napięcie niż zwykle fajkę na ngk przewód od cewki też ngk i jedzie mi 75km/h czy dlatego że został standardowy modół? zamówiłem już sportowy new racing C.D.I czy to wszystko zmieni?
    2 problem to wycieka mi płyn chłodniczy wymieniłem ściski ktore były były słabe i wyciekł ustał kiedy zagrzał się płyn zrobiła się dziura w pojemniczku podajcie jakie mogą być przyczyny ja myślę że korek jest słabo odpowietrzony bo ktoś chyba superglutem zakleił jak miał robiony silnik? proszę o szybka odpowiedź

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Jeżeli to zwykłem 50 cc to nie myśl że ci to więcej pojedzie …

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    motowellmagnetrs
    Użytkownik

z płynem już załatwiłem jak coś a do komętarza wyżej to pojedzie więcej mam znajomego co ma skuter 50 cc i mu jedzie 110km/h

Zdjęcie profilowe ip3gs16
    ip3gs16
    Użytkownik

który motorower ma licznik do 110km/h+?

motowellmagnetrs
    Użytkownik

mierzyłem samochodem z tatą bo sam nie wierzyłem 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Dobra 110 ale chyba na full sporcie, EVO, albo racing a nie na seryjnej 50 -,- to jest nie możliwe .

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie