! Forum Tuning Tuning.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #139585 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe motowellmagnetrs
    motowellmagnetrs
    Użytkownik

cześć mam 2 problemyjeden z nich to wymieniłem w skuterze świece na irydowa, cewkę że jest 2 razy większe napięcie niż zwykle fajkę na ngk przewód od cewki też ngk i jedzie mi 75km/h czy dlatego że został standardowy modół? zamówiłem już sportowy new racing C.D.I czy to wszystko zmieni?
    2 problem to wycieka mi płyn chłodniczy wymieniłem ściski ktore były były słabe i wyciekł ustał kiedy zagrzał się płyn zrobiła się dziura w pojemniczku podajcie jakie mogą być przyczyny ja myślę że korek jest słabo odpowietrzony bo ktoś chyba superglutem zakleił jak miał robiony silnik? proszę o szybka odpowiedź

#139588 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Jeżeli to zwykłem 50 cc to nie myśl że ci to więcej pojedzie …

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #139771 Odpowiedź
    motowellmagnetrs
    Użytkownik

z płynem już załatwiłem jak coś a do komętarza wyżej to pojedzie więcej mam znajomego co ma skuter 50 cc i mu jedzie 110km/h

#139775 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ip3gs16
    ip3gs16
    Użytkownik

który motorower ma licznik do 110km/h+?

#139861 Odpowiedź
    motowellmagnetrs
    Użytkownik

mierzyłem samochodem z tatą bo sam nie wierzyłem 😛

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #139864 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Dobra 110 ale chyba na full sporcie, EVO, albo racing a nie na seryjnej 50 -,- to jest nie możliwe .

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Tuning.
Informacje o Tobie: