Tuning 4T , pomożecie ?

Cześć , otóż mój skuter powoli się zbierał i brakowało mu mocy.. , zamówiłem części .. : pasek ,warriator , rolki , przeciw-talerz , sprzęgło ..

Hmm , myślę jeszcze nad wymianą filtra powietrza (standard) na filtr stożkowy powietrza gąbkowy , hmm co wy na to ? Tylko mam problem , gdy założe filtr stożkowy to co zrobić z tymi rurkmi , które idą do filtra , chodzi mi dokładnie o to : http://iv.pl/images/42002179756962888337.jpg
Może i głupie pytanie , ale no kurde nwm ;d .

Myślę jeszcze nad wymianą świecy [chińskiej] na świecę Irydową CR-7HIX FRESCON F16 VAPOR ... jak myślicie , ona coś daje ?

Wymianiane niedawno części w skuterze:

~ Tłok
~ Pierścienie
~ Pompka Paliwowa
~ Osłona Skuter

To , tyle , mój skuter ma dziwną nazwę ,nazywa się : Jmstar Super Boy , piszcie szybko proszę:)

Te rurki z filtra to nie ma sie co tym przejmowac. Po za tym przy wymianie na filtr stozkowy tych rurek nie bedziesz mial, Bo wywalasz cala bude tego filtra i wkladasz nowy stozek. Lecz szczerze powiem ze to nic nie daje taki stozkowy filtr. Poprawia tylko dzwiek, Lecz osiagi sa te same. Praktycznie osiagow nie odczujesz na lepsze. Pamietaj ze jak wymieniasz na filtr stozkowy to musisz wymienic dusze w gazniku na wieksza, A w tedy poczujesz wir w baku :)