! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tunig keewaya

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema i właśnie niewiem co zrobić z kilejem 😀 wiem ze chce 70 o mocy stage6 sport pro airsal t6 tylko czy normalne do keewaya czy lc ? i jeszcze nad minarelli ale teraz nie ma konkretnego piszcie w odpowiedziach czy się oplaca robic lc na keewayu

Anonimowy

Zalezy ile chcesz nim jezdzic. Jesli niedlugo masz zamiar zmienić to sobie podaruj. Ale jak chcesz jeszcze trochę nim pojezdzic to jak najbardziej zrob 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

ponad 2 lata jeszcze 😛 i mam pytanie jaka pompa wody będzie dobra od roxa będzie pasowac niechce kasyw bloto wywalic 😀

Anonimowy

No a jak bym chciał włożyć silnik od yamahy neo’s, to co bym musiał przerobić ?? Mocowanie i elektryke. Napiszcie dokładnie co by trzeba pozmieniać.
    Pzdrawiam

Anonimowy

Rób, rób to zdasz mi relację jak to chodzi z tą minarelką xP bo sam mam dylemat.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

sousik, silnik neos a keewaya moze niby jest lepsze wykonanie ale w osiagach nie ma specjalnej roznicy kolega mial matrixa a drugi neosa mieli ten sam tuning i na matrixe smignal tego neosa a jeszcze lepsze ze matrix zajezdzony a neos ma 6 k przebiegu to ja niewiem czy warto walic dodatkowo kase 😀
    Powiedzcie mi jaka pompa wody pasuje do keewaya na allegro widzialem takie cpi lc i mialo seryjny silnik ale wal od neosa ;/ i niewiem czy do keewaya tez podejdzie ta pompa wody

Anonimowy

Od roxa powinna wejsc w koncu przecież to podrubka minarelli wiec mocowania powinny byc te same

Anonimowy

tak wejsc to wejdzie tylko chodzi mi o oto czy będzie pasowalo to w srodku ;d

Anonimowy

Najlepiej jak byś zmieńił na minarelli LC różnice są. Kumpel kupil Roxa, już trochę zajeżdżony, z tuna na razie tylko wydech Stage 6, a mnie brał na V-Max, aczkolwiek zanim się rozkulał to go na przyśpieszenie zostawiłem na 30 metrów ^^ ale on to ma dosyć zajechane a no i ja sprzęgło sportowe… tak czy siak na pewno minarelli LC będzie mocniejsze, tylko żeby znaleźć dobry silnik.

Anonimowy

no właśnie minarelli lc niby lepsze ale zeby tak zrobil keewaya lc na jego silniku 😀 roznicy wielkiej by nie bylo a lepiej mieć 70 lc jak jezdzic na seryjnym silniku od roxa

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie