TRZEBA ROBIĆ PRZEGLĄD NOWEGO SKUTERA ??

Witam mam Routera Bassa którego kupiłem w maju 2011r, po zakupie nic z nim nie robiłem po prostu jeździłem bocznymi drogami u babci na wsi,, i to pytanie,,co muszę robić żeby śmigać nim legalnie??,czy muszę robić przegląd i ile mnie to wszystko wyniesie z rejestracją i ubezpieczeniem :D:D?? pozdrawiam i proszę o odpowiedź :D

Rejestracja 111,50zł, ubezpieczenie (samo OC) ok. 100zł, przegląd jakieś 50-100zł :)

dzięki wielkie stary bo właśnie nie wiedziałem co z tym przeglądem ;d:D


Kolega wyżej źle ci powiedział. Jeżeli skuter jest nowy prosto z salonu/sklepu to nie trzeba robić przeglądu. Rejestrujesz za 111,50 zł i od dnia rejestracji ma się ważny przegląd techniczny na 3 lata.
Przykładowo: Jeżeli rejestrujemy 15.05.2013 roku to przegląd techniczny będzie do 15.05.2016 roku.
Jeżeli skuter był kupiony to dostałeś fakturę vat. Jeżeli faktura jest wystawiona na ciebie to możesz rejestrować na siebie, tylko trzeba mieć pisemną zgodę rodziców. Za oc w takim wypadku zapłacisz 117 zł, i będzie ono ważne na rok

O to super właśnie się nad tym zastanawiałem dzięki:P WIELKIE bo gdzieś już to wyczytałem tylko nie wiedziałem na 100% :P

Aby nie stracić gwarancji musisz robić przeglądy gwarancyjne. Bez nich, serwis nie dokona nieodpłatnej naprawy z tytułu gwarancji producenta.