Tryska z głowicy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tryska z głowicy

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Hej!

Skuter jak w profilu – silnik 139QMB.

Dzisiaj zmieńiłem 50cc na 80cc, złożyłem wszystko oprócz pokrywy głowicy (tej do której dochodzi wężyk odmy), odpalam i niespodzianka – z zaworów (prawdopodobnie – bo z czego innego by mogło?) tryska. Tryska konkretnie, jak dodam gazu to widać mgłę która stamtąd leci. Po zapachu to jest paliwo, ale możliwe że też trochę oleju. Czego to może być winaż Możliwe że to z powodu niedokładnego skręcenia wszystkiego albo np. jakichś uszczelek? Albo że zawory się rozszczelniły? Co można z tym zrobić? Rozrząd ustawiłem raczej dobrze, luzy zaworowe (0,05mm) też.

Pozdr.

Anonimowy

jeśli dales tak duzy cylinder to powineines tez zmienić glowice na wieksza:)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Podobno 80 to największy który można stosować z tą głowicą.

Anonimowy

Może być to nieszczelność, jak pisałeś. Obadaj dokładniej skąd ci cieknie, to pogadamy. Może któraś uszczelka już słaba lub źle zawory ustawine(do zmienionej poj. inne ustawienia chyba są). Zadzwoń do gościa nr.604528718 przed 15. to ci powie co jest.

Anonimowy

I sprawa rozwiązana – byłem u mechanika i powiedział że to normalne 🙂 I że nie odpala się silnika ze zdjętą pokrywą zaworów właśnie dlatego że to jest smarowane i będzie pluł olejem. Założyłem wszystko, przejechałem 20km i wygląda na to że wszystko jest w porządku.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Kurwa, to ty ze zdjętą pokrywą odpalałeś ?? Omg … 🙄

Anonimowy

No – skąd miałem wiedzieć że się tak nie robi 🙂

Anonimowy

shit happens 😛 lepiej nie powtarzaj tego błedu, bo na dłuższą metę mógłbyś załatwić sobie sprzęt 😉

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie