Trochę głupich pytań xD

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Trochę głupich pytań xD

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A więc: -Co to jest sprężyna centralna xD -Przy wymianie sprzęgła na sportowe konieczna jest wymiana dzwona sprzęgła??? -Czym się różni Wariator od Multi Wariatora? PS. Może mi ktoś podać link do sklepu internetowego (polskiego) z częściami tuningowymi (optycznymi) Do Peugeot Jet Force.

Anonimowy

1.sprezyna centralna koryguje moment obrotowy 😀 2. niema takiej potrzeby . Chyba ze twoj stary dzwon jest zuzyty … 3 . Niczym ! jest to jedno i to samo http://www.sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Nie ma polskiego internetowego sklepu z częściami optycznymi do Jet Force ale jest pare sklepów z częściami zamiennymi albo tuningowymi (mechaniczne i optyczne) do większości skuterów dostępnych w naszym kraju. http://www.sklep.mieloch.pl http://www.sklep.jednoslad.pl

Anonimowy

2. niema takiej potrzeby . Chyba ze twoj stary dzwon jest zuzyty …

Zależy od sprzęgła. Np. Polini Evo 2G potrzebuje wzmocnionego dzwonu bo inne krzywi.

Anonimowy

Nikikin napisał:

Zależy od sprzęgła. Np. Polini Evo 2G potrzebuje wzmocnionego dzwonu bo inne krzywi.

A to prawda że jak sprzęgło jest seryjne a ja mam taki dzwonek Stage6 WG to może się coś zwalić w sprzęgle?

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

PodLy napisał:

A to prawda że jak sprzęgło jest seryjne a ja mam taki dzwonek Stage6 WG to może się coś zwalić w sprzęgle?

Nie.

Anonimowy

Nikikin napisał:

2. niema takiej potrzeby . Chyba ze twoj stary dzwon jest zuzyty …

Chłopie Chłopie Ja Tu Mowie o Jakis normalnych sprzęgłach … Chyba nikt Nieoczekujacy super wypasu i niemajacy dużej gotówki niekupi tego sprzęgła … Tagrze nikt nieobeznany niekupi tego sprzęgła ….. Wie? lepiej nie mąć chlopakowi w głowie …..

Anonimowy

A o co chodzi z tym w sprężynie głównej np: +50% +30% +20% Co to daje wytłumaczcie mi to dokładnie bo ja jestem akurat w tych sprężynach zielony =/ A jeśli chodzi o sprzęgło to mam zamiar kupować The Best rzeczy nie mam zamiaru kupić czegoś lipnego =) cena mnie nie obchodzi może był i gigantyczna xD

Anonimowy

też to twardość sprężyny im więcej % tym twardsza

Anonimowy

tym twardsza czyi co to da ze jest twardsza czym się różni twarda od miękkiej ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie