Trasa z Polski na Chorwację

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Hugo w trzy dni to nie ma opcji żeby tą trasę zrobić. Zauważ, że są góry a one baaardzo spowalniają… Myślę, że 5 dni to minimum, jeszcze jak chce się coś zobaczyć…

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Może być i 5 dni,gdzie nam się będzie spieszyło,a sam Budapeszt to pewnie dzień zwiedzania 🙂

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Pamiętam powrót Golfem z Aten przez Budapeszt, Masakra! Totalnie złe było oznakowanie i błądziłem kilka godzin aby z niego wyjechać (Berlin przy Budapeszcie to pikuś). Dogadać nie szło z nikim w żadnym języku..dobrze że jechał ze mną grek Kostas i trafiliśmy na studentów mówiących po angielsku, bo koszmar trwałby nie wiadomo dokąd..
    Dobrze że teraz macie GPS-y. ale i tak czarno widzę tą wyprawę do Chorwacji 50-tkami, sorry ale to niepoważne.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

może i tak ale zauważ że Skubany dojechał i wrócił, więc jak, nie da się? A czy to nie poważne – zależy dla kogo 😉

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

madi napisał:

może i tak ale zauważ że Skubany dojechał i wrócił, więc jak, nie da się? A czy to nie poważne – zależy dla kogo 😉

wszystko się da, byli tacy którzy do Rzymu szli na nogach i zaszli. Skubany dojechał i wrócił, zapytaj go czy powtórzyłby to jeszcze raz na 50-tce wiedząc co przeszedł i ile go to kosztowało zdrowia i pieniędzy 😉

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Wszystko da radę,tylko trzeba odpowiednio się przygotować i nie spieszyć na łeb na szyję. A czy to nie poważne,dla nas nie poważne to siedzieć w domu na dupie i gdybać co by było,trzeba podejmować wyzwania i my takie wyzwanie podejmiemy i pokażemy Wam jeszcze do czego zdolne są skutery pięćdziesiątki.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Jakiś czas temu widziałem holendra przejeżdżającego rowerem przez moje miasto, to i Wy objedziecie swoimi 50-tkami. Do czego zdolne są pięćdziesiątki, wiemy po dokonaniach Madiego -1900km w 6 dni. Madi szacunek za pasję i wytrwałość. Jednak jeździć po kraju, to nie to samo co wyprawa do Chorwacji..Ale cóż można samotnie opłynąć świat katamaranem, to i do Chorwacji dojedziecie, sęk w tym jakim kosztem? nie chodzi mi tylko o pieniądze.. Tak czy owak, jeśli się zdecydujecie będę trzymał kciuki 😉

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button