Transport skutera

Nie dawno kupiłem nowy skuter i mam w planach zabrać go ze sobą za granicę, a jedyna firma
która w chodzi w grę to typowi przewoźnicy. Niestety nie mam ochoty wydawać nie wiadomo ile
dla jakiejś firmy gdy mogę zapłacić z 70 euro za transport. Tylko jest jeden problem, oni że
tak powiem mają wywalone czy mój skuter się porysuje czy nie i to jamuszę go zabezpieczyć.
Jest on nowy i nie chciałbym aby niepotrzebnie się porysował i dlatego wychodzę z takim pytaniem
czy znacie jakieś dobre sposoby na zabezpieczenie takiego skutera? Ja już myślałem nad tym aby
zawinąć go całego kocami itd. Ale z chęcią wysłuchałbym pomysły innych.

typowi przewoźnicy mają specjalizowane zestawy do transportu jednosladów i nic mu nie bedzie. nie wydziwiaj z kocami

Nie zrozumiałeś mnie, chodzi o to że oni nie posiadają żadnego sprzętu do transportu, całkowita prowizorka.

to weź takich co posiadają

Pfff…

Jesli nie mozesz sam go przrtransportowac to powiec tym przewoznikom ze za kazde uszkodzenie beda placic i rozumiem twoje obawy tez byn sie martwil o swoje moto

Ja osobiscie jestem za transportem w wlasnym zakresie wystarczy przyczepka najlepiej dwu osiowa pare pasow i rura za granice

nie masz co pufać. sposob bezpiecznego transportu jednośladów wymyślono już dawno. a jak chcesz po taniości to go sobie obwijaj kocami, ręcznikami, folia bąbelkową i czym tam sobie chcesz i transportuj.