Traffico 2, jakie rolki po wymianie cylindra na 80ccm?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Traffico 2, jakie rolki po wymianie cylindra na 80ccm?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kargulec12 kargulec12 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

Siemka, jestem posiadaczem Traffico 2. Przejechałem już 3tyś km i chciałem wymienić rolki na lżejsze, ponieważ wymieniłem cylinder na 80cmm. Nwm jednak jakiej są wagi, ponieważ są lekko starte… Wiec moje pytanie jest takie: jakie ma fabryczne rolki i czy jak zamontuje lżejsze to czy nie straci na v-maxie? Wraz z cylindrem wymieniłem dusze na 90 i tłumik aby silnik się nie dławił(wiem że to zbędny wydatek).

Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

ref

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

refesz

Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

Jakie masz teraz oryginalne ci nie powiem ale jak zmieniłeś cylinder na mocniejszy to nie polecam zmniejszać ich wagi bo będzie ci się ślizgał pasek. Ja w swoim 2t mam oryginalnie 5g a po wymianie na 70ccm pasek nie ślizga się dopiero przy 7 gramowych rolkach.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie